Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Щоб віник служив довгий час

Корисні дрібниці

Сьогодні існує безліч сучасних побутових приладів, з якими прибирання виконується швидше і якісніше. Однак, як і раніше залишаються господині, які вважають простий віник незамінним. Він легко збере павутиння в кутках будинку, ретельно вичистить і збере дрібне сміття, пісок з будь-яких щілин, важкодоступних місць. Тому ці поради, як продовжити повноцінне життя віника, наше клінінгове агентство зібрало саме для них. Почнемо з того, що відзначимо: традиційний віник, не такий вже й простий. Його виготовляють тільки з трав’янистої рослини – СОРГО. Трьома незаперечними перевагами віника є:

  • легкий;
  • довговічний;
  • недорогий

Продовження життя віника

Якщо вибір зроблено на користь віника, то при кожному прибиранні його використовують як в будинку, так і на вулиці, біля порога. Тому з огляду на його призначення, потрібно дотримуватися низки правил, для того, щоб зберегти його довговічність:

  1. Новий віник необхідно опустити у відро з окропом на кілька годин. Це підвищить еластичність і м’якість гілочок, сплетених в пучок віника. Одночасно, таке відпарювання створить невеликий ухил кінчика, що підвищить його всюдисущність.
  2. Не можна ставити віник біля радіаторів батареї, обігрівачів. Це може пересушити і зробити ламкими його частини.
  3. Прибирання в будинку повинно закінчуватися полосканням нижньої частині віника під проточною водою. Це дозволить тримати його в чистоті.

Інвентар та миючі засоби завжди самостійно обирає господиня. Клінінгова компанія володіє таким професійним набором, що робить прибирання будь-якої складності реальним.

Рекомендовані поради

Як мити автомобіль

Корисні дрібниці
У сучасному світі неможливо уявити своє життя без автомобіля.  І якщо Ви особисто не володієте цим засобом пересування, то хто-небудь...

Коротко про соду

Корисні дрібниці
Прогрес невблаганно знайшов заміну багатьом засобам, які були екологічно чистими, гіпоалергенними і багатофункціональними. Наприклад, таким універсальним засобом можна вважати харчову...

Дещо про оцет

Корисні дрібниці
Оцет дивовижний універсальний засіб, що має безліч застосувань в побуті. Без нього неможливо консервувати овочі, не можна погасити соду і...