Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Яку форму вибрати для приготування паски

Корисні дрібниці

Невід’ємне частування хлібом на Великдень є паска чи пасхальний куліч, які несуть в собі традиції, таємний зміст і бажання кожної сім’ї світу і здоров’я. Існує повір’я, що якщо куліч пропікся і високо піднявся, то на господиню і її будинок цілий рік чекає спокій і удача. Не знаємо наскільки вірний цей прогноз, але однозначно можемо сказати, що після витрачених зусиль, кожному хочеться отримати гарну, високу, не підгорілу паску, яка до того ж в міру пропіклась.


Для такого результату необхідно дотримуватися кілька правил, серед яких важливе місце займає вибір форми для випікання. Наша клінінгова компанія підготувала кілька рекомендацій і ділиться ними:

Паперова форма.

Її можна легко знайти в магазинах. Вона виконана з жаростійкого паперу, декількох шарів картону. Існують різні розміри форм і великий вибір кольорів, орнаментів та візерунків. Перевагою є те, що в паперовій формі паска випікається швидко і рівномірно. Форма не втрачає свій презентабельний вигляд, тому вона може служити упаковкою і прикрасою одночасно. При бажанні зняти форму, її легко можна розрізати збоку і акуратно витягнути паску. Незважаючи на те, що повторно паперову форму використовувати не можна, вона повністю звільняє господарів від її мийки.

Силіконова форма.

Вона дуже зручна у використанні і може надалі служити для будь-якої випічки. У ній також добре пропікається та легко відділяється від стінок форми куліч. Перевагою є багаторазове використання форми за умови дбайливого ставлення. Її не можна мити абразивними засобами і терти жорсткими губками.

Наша клінінгова компанія пропонує допомогти в підготовці до свята. Ми не беремося спекти паски, але гарантуємо якісне прибирання квартири / будинку / котеджу, що  входить до переліку наших послуг. Також наш арсенал клінінгу складає миття вікон та хімчистка меблів на дому.

Рекомендовані поради

Як мити автомобіль

Корисні дрібниці
У сучасному світі неможливо уявити своє життя без автомобіля.  І якщо Ви особисто не володієте цим засобом пересування, то хто-небудь...

Коротко про соду

Корисні дрібниці
Прогрес невблаганно знайшов заміну багатьом засобам, які були екологічно чистими, гіпоалергенними і багатофункціональними. Наприклад, таким універсальним засобом можна вважати харчову...

Дещо про оцет

Корисні дрібниці
Оцет дивовижний універсальний засіб, що має безліч застосувань в побуті. Без нього неможливо консервувати овочі, не можна погасити соду і...