Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Секрети економії

Корисні дрібниці

Регулярне підвищення тарифів на комунальні послуги робить нас максимально економними. В цьому немає нічого поганого, і економія ресурсів притаманна будь-якому ощадливому господарю та господарці. Розглянемо кілька порад про те, як економити електроенергію так, щоб не відмовлятися від роботи електроприладів в будинку.

Клас енергоспоживання пральної машинки

Якщо уважно подивитися, то на кожному апараті побутової техніки вказаний клас енергоспоживання від «А» до «G». Якщо він відповідає позначці «А» – він набагато ефективніше використовує електроенергію, ніж інші. Техніка класу «А +» і «А ++» споживає електроенергію економніше на 25-50%, ніж прилади класу «А».


Економія електроенергії пральною машиною

Якщо говорити про процес прасування ми рекомендуємо: вигідніше придбати праску з терморегулятором, тому при покупці варто віддати перевагу моделі, яка має на ручці додатковий вимикач.

Споживання пральною машиною електроенергії можна зменшити за умови  прання при температурі не вище 30 градусів. Грамотні господині знають, що плями можна добре відіпрати в такому режими прання. Повне завантаження машини може призвести до її поломки.

Праска з терморегулятором для економії

Будь-яке прання, хімчистку, виведення важкодоступних плям легко подолає клінінгова компанія. Тому якщо немає часу розбиратися з плямами і економією, телефонуйте за номерами, вказаними на нашому сайті, так завжди можна замовити клінінгові послуги.

 

Рекомендовані поради

Як мити автомобіль

Корисні дрібниці
У сучасному світі неможливо уявити своє життя без автомобіля.  І якщо Ви особисто не володієте цим засобом пересування, то хто-небудь...

Коротко про соду

Корисні дрібниці
Прогрес невблаганно знайшов заміну багатьом засобам, які були екологічно чистими, гіпоалергенними і багатофункціональними. Наприклад, таким універсальним засобом можна вважати харчову...

Дещо про оцет

Корисні дрібниці
Оцет дивовижний універсальний засіб, що має безліч застосувань в побуті. Без нього неможливо консервувати овочі, не можна погасити соду і...