Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Чому так важливе підлогове покриття у підвалі власного будинку

Чистий дім

Часто при будівництві власного будинку, в прагненні скоріше все закінчити, увага приділяється внутрішній обробці лише житлових приміщень. Підсобні та підвальні приміщення в таких випадках вважаються готовими до експлуатації, тільки-но висохне цементна стяжка на підлозі. Однак, підвали можуть нести безліч додаткових функцій, наприклад використовуватися під склад зайвих речей, там можна розмістити котельню, пральню. Відремонтований підвал може служити додатковим приміщенням для більярду, інших настільних ігор. Тому, чиста підлога в підвалі просто необхідна, і послужить поштовхом до наведення порядку, раціональної організації простору цих приміщень.

Підлогове покриття в підвалі

Наша клінінгова компанія радить не обмежуватися тільки ремонтом в будинку. Обробка підлоги підсобних і підвальних приміщень несе з собою ряд переваг. Розглянемо їх докладніше:

  1. Прибирання в підвалі пов’язане з певними складнощами, оскільки з часом нерівності цементної стяжки руйнуються і на їх місці утворюються тріщини, в яких накопичується бруд. До того ж, вони можуть спровокувати падіння і травми. Підлогове покриття полегшує наведення і підтримання чистоти.
  2. Масляні плями усунути з покриття на підлозі набагато легше, ніж з жорсткої і поглигаючої цементної стяжки. Бруд – змити, а пил – підмести або пропилососити.
  3. Крім усього іншого, підлогове покриття, зазвичай, відбиває світло, завдяки чому в підсобному приміщенні буде світліше, а отже, безпечніше.

Наша клінінгова компанія пропонує генеральне прибирання після ремонту.

Рекомендовані поради

Як прибрати в сауні

Чистий дім
Безперечно, сьогодні сауна є багатофункціональною процедурою: вона дозволяє розслабитися м'язовому корсету і нервовій системі, прогріти кожну ділянку тіла, відпарити і...

Як відпрати скатертину

Чистий дім
Коли ми чуємо слово «скатертина», завжди виникає асоціація зі смачною їжею, святково накритим столом.  І, звичайно ж, будь-яке застілля не...