Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як доглядати за мультиваркою

Догляд за технікою

Прибирання на кухні всключає приведення в порядок побутової техніки, яка полегшує і урізноманітнює побут, приготування їжі. Одним з сучасних приладів, мультиоб’ємним у виконанні своїх функцій стала мультиварка.  Це насправді витвір мистецтва в допомогу кулінарам.  Вона легко виконує операції по варінню, тушкованню, випіканню, запіканню, пароварінню і підтриманню в теплому вигляді приготованої нею страви.  Її, як і будь-який посуд, потрібно мити. Існують маленькі особливості догляду за мультиваркою.  Якщо Ви постали перед питанням: як зробити це грамотно і не нашкодити їй? Клінінгова компанія ділиться своїми рекомендаціями:Догляд за мультиваркою

 

  • Перш за все, перед тим як мити, мультиварку потрібно відключити від мережі і дати повністю охолонути.
  • Починати мити мультиварку краще з кришки.  Якщо гумове покриття можна зняти, то для його очищення потрібно в чашу мультиварки налити води з оцтом і включити режим пароварки на 15 хвилин.  Після такої обробки кришка легко очищається кухонної губкою.
  • Якщо гумове покриття знімається, то його треба мити теплою водою з гелем для посуду, добре прополоскати, висушити і поставити на місце.
  • Чаша мультиварки покрита антипригарним покриттям.  З ним потрібно обходитися особливо дбайливо, не подряпати його, не пошкодити його цілісність.  Тому не можна використовувати абразивні миючі засоби, металеві мочалки, щітки.
  • Пластину нагрівача і внутрішні бічні поверхні можна тільки протирати вологою серветкою, видаляти частинки потрапившої туди їжі і пригорілі залишки.
  • Щоб очистити отвори парового клапана досить нанести на них трохи гелевого миючого засобу і промити під сильним струменем води.  Це потрібно робити щоразу після приготування жирної їжі.
  • Вологозбирач потрібно промивати теплою водою після кожного використання.
  • Вологозбирач миємо під проточно водою з миючими засобами.
  • Перед установкою вологозбирач дуже ретельно протираємо і сушимо.

Догляд за мультиварками

Під час прибирання та миття мультиварки обов’язково потрібно стежити, щоб до неї не потрапила вода, оскільки це електроприлад.  Якщо це сталося,  необхідно витерти насухо всі її частини і не включати кілька днів, щоб вода повністю висохла.

Рекомендовані поради

Як почистити ноутбук від пилу

Догляд за технікою
Важливою і практично незамінною сьогодні є невелика річ – ноутбук, який є майже в кожному будинку.  Якщо в якийсь момент...

Як змазати замок металевих дверей

Догляд за технікою
Однією з найскладніших перешкод на шляху може виступити заїдання вхідного замка.  Через це можна спізнитися в школу, на роботу, на...

Як доглядати за посудомийною машиною

Догляд за технікою
З появою в побуті посудомийних машин прибирання на кухні значно полегшилося.  Посуд став скриплячим від чистоти, а сліди від крапель...