Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як видалити пляму від шоколаду

Видалення плям

Складно зустріти людину яка не любить шоколад, який представлений в найрізноманітніших формах: цукерки, политі шоколадом торти, тістечка або морозиво.  І як же це джерело гарного настрою може запросто зіпсувати настрій, впавши на одяг, килим або м’які меблі і забруднивши їх.  Як швидко виправити подібну ситуацію? Потрібно відреагувати миттєво або можна випрати в звичайному режимі?

Видалення плям від шоколаду

Наша клінінгова компанія ділиться думкою фахівців, як швидко і ефективно видалити плями від шоколаду підручними засобами, щоб не залишилося і сліду:

  1. Відреагувати на шоколадну пляма потрібно відразу.
  2. Найефективнішим засобом є нашатирний спирт, який потрібно розбавити теплою водою, змочити цим розчином серветку і інтенсивними рухами стрімко терти тільки в одному напрямку.
  3. Застарілу шоколадну пляму потрібно обробити розчином з подрібненого господарського мила з нашатирним спиртом. Причому якщо це не меблі і килим, одяг потрібно замочити, точніше забруднену частину.  Залишити так приблизно на годину.  Після цього одяг випрати звичним способом.
  4. У кожен розчин нашатирний спирт потрібно додавати в співвідношенні 1 стакан води до 1 ложки нашатирю.
  5. Якщо пляма значного розміру, її слід терти від країв до центру, щоб не збільшити обсяг забруднення.

Як вивести пляму від шоколаду

В кафе, в парку, а тим більше в лісі важко відразу знайти нашатирний спирт, в такому випадку скористайтеся вологою серветкою, що містить спирт.  Вона стане швидким реагуванням і не дозволить шоколаду стати частиною волокон одягу.  Наша клінінгова компанія допоможе порадою і пропонує: прибирання, генеральне прибирання, хімчистка меблів, миття вікон та багато інших послуг з клінінгу.

Рекомендовані поради

Як легко почистити вазу

Видалення плям
Після того, як був викинутий зів'ялий букет, на стінках вази можуть залишитися забруднення.  Вони погано відмиваються водою. Для їх усунення...

Як видалити зелені плями від трави

Видалення плям
Навесні і влітку, абсолютно непомітно можна посадити пляму від свіжої трави.  Ця проблема актуальна для дорослих і дітей. І щоб...

Як видалити плями від зеленки

Видалення плям
«Діамантовий зелений» це один з найбільш унікальних препаратів, який характеризується високим ступенем антисептичної і заживляючої сили.  Його потужну формулу не...