Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як змазати замок металевих дверей

Догляд за технікою

Однією з найскладніших перешкод на шляху може виступити заїдання вхідного замка.  Через це можна спізнитися в школу, на роботу, на важливу зустріч чи пропустити свій літак.  Це може зіграти злий жарт в питаннях власної безпеки. Якщо проблеми з провертанням ключа виникли, то можна вирішити питання радикально – замінити замок.  Якщо він досить якісний, потрібно звернутися до майстра, який визначить причину.

Як змастити замок

Можливо, його потрібно просто почистити і змастити.  Мастило покращує ковзання дрібних деталей механізму замка.  Воно перешкоджає появі іржі і зменшує їх знос, і відповідно, дозволяє уникнути заїдання. Сучасні захисні двері можуть мати складні сейфові або кодові замки, в цих випадках повинна бути інструкція від виробників або установників дверей.  Завдяки наявності в кожному будинку мобільного зв’язку, в разі заїдання замку такого рівня, потрібно звернутися в службу МНС міста, в якому живете.

Як змастити залізний замок

Наша клінінгова компанія рекомендує кілька варіантів мастильних матеріалів для дверного замка, які допоможуть доглядати за ним і уникнути екстремальної ситуації:

  1. Якщо ключ застряг в замку, це означає, що його потрібно буде розібрати.
  2. Тип матеріалу для змащення залежить від типу замкового механізму.
  3. Замок сейфового типу змащують графітовим пилом, який акуратно вдувають в свердловину.  Цей пил можна отримати з грифеля простого олівця.
  4. Циліндричні і ригельні замки змащують машинним маслом.  Кілька крапель, якого достатньо нанести на верхню частину язичка замка, за допомогою піпетки або медичного шприца впорснути усередину. Потім вставити ключ в свердловину і кілька разів провернути.  Надлишки масла витерти сухою ганчіркою.
  5. Також рекомендуємо змащувати замок спеціальним засобом WD-40.

Наша клінінгова компанія пропонує: прибирання, генеральне прибирання, дезінфекція, прибирання в офісі, прибирання після ремонту.

Рекомендовані поради

Як почистити ноутбук від пилу

Догляд за технікою
Важливою і практично незамінною сьогодні є невелика річ – ноутбук, який є майже в кожному будинку.  Якщо в якийсь момент...

Як доглядати за мультиваркою

Догляд за технікою
Прибирання на кухні всключає приведення в порядок побутової техніки, яка полегшує і урізноманітнює побут, приготування їжі. Одним з сучасних приладів,...

Як доглядати за посудомийною машиною

Догляд за технікою
З появою в побуті посудомийних машин прибирання на кухні значно полегшилося.  Посуд став скриплячим від чистоти, а сліди від крапель...