Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як зберігати шубу влітку

Догляд за одягом

Практично кожна жінка мріє про натуральну шубу. І коли придбання стає реальністю, з’являється кілька питань щодо збереження шуби у відмінному стані під час перебування в шафі.

Зберігання шуби влітку

Як уберегти її від молі? Як зберегти блиск і еластичність улюбленої речі надовго? Чи можна провітрювати шубу влітку на сонці? Які параметри шкодять натуральному хутру? Чи доглядати за шубою можна тільки за допомогою хімчистки? Таких питань може виникнути безліч. Тому наша клінінгова компанія постаралася відповісти на деякі з них:

  1. В домашніх умовах, в звичайній шафі шуба повинна висіти на широких плечиках у темному чохлі з тканини, який захищає кольори хутра від вигорання.
  2. Обов’язково шубу потрібно розташувати на відстані від інших речей, щоб запобігти деформації хутра.
  3. Не можна використовувати в якості захисного чохла поліетиленові пакети. Вони не дозволять шубі “дихати” і можуть створити ефект парилки.
  4. Генеральне прибирання в кімнаті, де стоїть шафа з шубою, повинно включати в себе провітрювання чохла. Для цього потрібно на кілька хвилин повісити його на протязі, не виймаючи шуби, тільки відкривши блискавку.
  5. Поблизу з шубою розташуйте кілька засобів, що відлякують міль. Вони продаються в магазинах, або їх можна зробити власноруч. До них відносяться сухі трави: герань, м’ята, лаванда, листя волоського горіха. Сухі рослини можна розкласти або розвісити поруч в марлевих мішечках. Потрібно продумати систему зберігання трав, щоб не створити додаткового сміття в шафі, що призведе до необхідності  прибирання.
  6. Перед тим, як заховати на літо шубу в чохол потрібно ретельно її витрусити, прибрати все з кишень, провітрити (повісивши на пару діб, на протязі) і розчісати хутро дрібним гребенем.
  7. Сильно забруднену шубу перед зберіганням слід почистити. Найефективніше і надійніше це виконає спеціалізована хімчистка.

Збереження шуби влітку

Речі з натурального хутра можна здавати на професійне зберігання. Таким місцем є хутряний холодильник, який регулює спеціальну температуру і вологість, регулярно провітрюється, створює всі умови сприятливі для шуб. У Києві таким надійним сховищем позиціонує себе холодильник в магазині «Імперія хутра». В інших містах, інформацію про них можна знайти в інтернеті.

Рекомендовані поради

Як видалити катишки з одягу

Догляд за одягом
Ще одне придбання сучасного світу - це синтетичні тканини.  Різноманіття їх складу, забарвлень, особливостей носіння при контакті з сонцем і...