Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як відпрати скатертину

Чистий дім

Коли ми чуємо слово «скатертина», завжди виникає асоціація зі смачною їжею, святково накритим столом.  І, звичайно ж, будь-яке застілля не може обійтися без плям, випадково посаджених на скатертину.  А такі свята зовсім не за горами.  І білосніжні, кольорові, вишиті або мереживні скатертини з розводами або залишками масних плям не зможуть прикрасити стіл.  Сліди, залишені попереднім застіллям можна акуратно видалити, навіть якщо зробити це на перший погляд нелегко.

Наша клінінгова компанія ділиться практичними порадами, як впоратися з плямами самостійно і обійтися без хімчистки:

  1. Основною умовою повного виведення плями є швидке реагування. Постарайтеся надати скатертині першу допомогу відразу після прощання з гостями.  Свіжа пляма на 90% легше піддається виведенню, ніж застаріла.
  2. Жирну або невідомої природи пляму ефективніше посипати кухонною сіллю або обробити миючим засобом для посуду.
  3. Можна замочити скатертину на всю ніч в холодній воді з додаванням столової ложки харчової соди або 100 мл перекису водню.
  4. Фруктові і овочеві плями, залишені від розлитого соку, добре піддаються пранню господарським милом.
  5. Дуже ефективні кисневі відбілювачі для скатертин будь-якого складу. Їх універсальність не зіпсує мережива і вишивки.  Вони не страшні кольоровим тканинам і одночасно очищають білосніжні.
  6. Відбілювачі, до складу яких входить хлор, можна застосовувати для прання білих скатертин тільки з натуральних матеріалів (бавовна, льон).

Якщо Ви обробили пляму і замочили на ніч скатертину, а вранці випрали звичним способом – це гарантує виведення навіть самої складної плями.  Якщо Ви хочете довірити проблеми професіоналам, то агентство надасть послуги: клінінг, генеральне прибирання, прибирання після ремонту, прибирання після пожежі, прибирання в офісі та іншу допомогу.

Рекомендовані поради

Як прибрати в сауні

Чистий дім
Безперечно, сьогодні сауна є багатофункціональною процедурою: вона дозволяє розслабитися м'язовому корсету і нервовій системі, прогріти кожну ділянку тіла, відпарити і...