Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як розібрати ялинку

Корисні дрібниці

Новорічна ялинка – це чудо, яке приносить в будинок настрій свята.  Однак, так само як вона радує напередодні Нового року, так і засмучує необхідністю її прибрати.  Величезна кількість куль і гірлянд, дощику, ручних прикрас і модних сувенірів можуть прикрашати кожну гілку.

Ейфорія очікування свята дозволила легко і швидко прикрасити ялинку.  А ось де взяти енергії акуратно все зняти?  Наша клінінгова компанія ділиться практичними порадами, як полегшити це завдання:

    1. Якщо у Вас стоїть натуральна ялина або сосна, то їх голки можуть сипатися і створювати додаткове сміття. Саме тому перед початком збирання ялинки потрібно заслати підлогу під нею.
    2. Першими зніміть ті прикраси, які вішали останніми. Наприклад, якщо електричні гірлянди вішали на ялинку в самому заключному етапі, а першим знімаєте новорічний дощик, то довгий кабель гірлянди буде притискати дощик до гілок.  Це сплутає мішуру і затримає процес розбирання ялинки.
    3. Підготуйте коробку для куль, бурульок та інших іграшок.  Починайте знімати зверху вниз і акуратно укладати їх в місце зберігання.

  1. Іграшки не миють, якщо в приготовленої коробці немає окремих комірок, загорніть кожну окремо в будь-який м’який папір, матерію або пакувальну плівку.
  2. Ялинкову гірлянду складіть в коробку, в якій вона продавалася. Якщо коробка не збереглася – намотайте її на будь-який предмет у формі труби, а потім складіть поруч з іншими іграшками.
  3. Після того, як ялинка залишилася без прикрас, покладіть її на підлогу. Одягніть рукавички, щоб не поранити руки, і поступово притискаючи гілки до стовбура, зв’яжіть її мотузкою.  У такому стані її легше винести з квартири / будинку не подряпавши стіни по шляху до виходу.  Також ефективно використовувати стрейч-плівку.

Наша клінінгова компанія пропонує послуги по наведенню порядку після урочистостей: прибирання, генеральне прибирання, прибирання офісів, прибирання території, хімчистка м’яких меблів, дезінфекція.

Рекомендовані поради

Як мити автомобіль

Корисні дрібниці
У сучасному світі неможливо уявити своє життя без автомобіля.  І якщо Ви особисто не володієте цим засобом пересування, то хто-небудь...

Коротко про соду

Корисні дрібниці
Прогрес невблаганно знайшов заміну багатьом засобам, які були екологічно чистими, гіпоалергенними і багатофункціональними. Наприклад, таким універсальним засобом можна вважати харчову...

Дещо про оцет

Корисні дрібниці
Оцет дивовижний універсальний засіб, що має безліч застосувань в побуті. Без нього неможливо консервувати овочі, не можна погасити соду і...