Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як доглядати за пральної машиною

Догляд за технікою

Практично кожне прибирання супроводжується пранням речей. І вже давно  всі перейшли з прання руками на машинне прання. Сучасний пральний агрегат здатний без витрачення нами часу на працю бездоганно відіпрати одномоментно близько 5 кг речей: громіздких штор, постільних комплектів, робочих і будівельних роб. І єдиною умовою, яка безпосередньо залежить від людини, є дбайливе ставлення до пральної машини. Це те, що продовжить їй термін служби. Але обережність тут нічого спільного з ощадливістю не має. Поставити в кут і не користуватися пральною машиною зовсім не означає, що це продовжить її робочий стан. Завдяки рекламному ролику ми знаємо, що вапняний наліт може пошкодити машину.

Але існують і інші проблеми. Наша клінінгова компанія ділиться спостереженнями фахівців:

  1. Грибок та цвіль часто з’являються на гумових частинах дверцят машини і відсіках для порошку, дрібне сміття, крихти, фрагменти неякісного порошку або ополіскувача можуть призвести до скупчення бактерій, грибка, на стінках барабана, ущільнювальних кільцях і відсіках для порошку. Це може пошкодити складові машини. Протистояти цьому можна, регулярно протираючи насухо ці частини, після кожного прання. Речі ретельно перевіряти перед пранням, витрушували кишені. Відсік для порошку акуратно витягнути і вимити в посудомийній машині.
    1. Після прання обов’язково не менше години залишати відкритими дверцята машинки.

  1. Для економії всіх ресурсів пральної машини рекомендуємо частіше прати в режимах низьких температур і вичавлювати на середніх обертах.
  2. Регулярне прання в режимі низьких температур сприяє зростанню бактерій. Один раз на місяць обов’язково потрібно прати в режимі кип’ятіння.
  3. Лимонна кислота і оцет відмінно справляються з вапняним нальотом на спіралі нагріву. Однак, вони можуть бути агресивні, для гумових частин в машині. Тому рекомендуємо не рідше разу на два-три місяці застосовувати якісний засіб від нальоту.

Наша клінінгова компанія пропонує всі види прибирання, миття вікон, хімчистка меблів, реставрація меблів, дезінфекція та прибирання після ремонту.

Рекомендовані поради

Як почистити ноутбук від пилу

Догляд за технікою
Важливою і практично незамінною сьогодні є невелика річ – ноутбук, який є майже в кожному будинку.  Якщо в якийсь момент...

Як змазати замок металевих дверей

Догляд за технікою
Однією з найскладніших перешкод на шляху може виступити заїдання вхідного замка.  Через це можна спізнитися в школу, на роботу, на...

Як доглядати за мультиваркою

Догляд за технікою
Прибирання на кухні всключає приведення в порядок побутової техніки, яка полегшує і урізноманітнює побут, приготування їжі. Одним з сучасних приладів,...