Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як нагострити ножиці

Корисні дрібниці

Як дратує і бентежить процес, коли терміново потрібно щось відрізати, а ножиці просто жують, а не ріжуть.  Кравці завжди зберігають свій основний робочий предмет у відмінному стані і довіряють його гостирити тільки професіоналам.  Це грамотний і виправданий підхід.  Однак, що робити, якщо вони потрібні не кожен день, часу на звернення до майстерні із заточування ножиць немає, а відрізати потрібно миттєво.  Наша клінінгова компанія продовжує ділитися методами швидкої допомоги підручними засобами:

  1. Візьміть звичайну швейну голку і почніть її різати так, немов ріжете аркуш паперу. Намагайтеся рівномірно переміщати її по всій довжині ножиць, поліруючи, таким чином, всю ріжучу поверхню.  Тиск, який прикладається під час такого різання – гострить ріжучу поверхню ножиць.  Зробіть це 10-15 разів і перевірте якість заточування: для цього намочіть аркуш паперу і спробуйте порізати його.  Гострі ножиці легко впораються з цим завданням.
  2. Візьміть скляну пляшку без наклейки і малюнка. Розмір її повинен бути таким, щоб виходило обхопити ножицями.  Потрібно різати ними пляшку так, щоб ріжуча поверхня ковзала по боковій поверхні скла.
  3. Візьміть алюмінієву фольгу, відріжте шматок до півметра, складіть в кілька разів. Смужку, що вийшла поріжте ножицями, які слід нагострити. Чим більше смужок фольги відріжете, тим гостріше стануть леза ножиць.

Одина з цих порад обов’язково станеться у нагоді.  Ми ж зі свого боку нагадаємо, що готові не тільки рекомендувати, але і виконати: прибирання, хімчистку шкіряних меблів, дезінфекція, миття вікон та багато інших клінінгових послуг.

Рекомендовані поради

Як мити автомобіль

Корисні дрібниці
У сучасному світі неможливо уявити своє життя без автомобіля.  І якщо Ви особисто не володієте цим засобом пересування, то хто-небудь...

Коротко про соду

Корисні дрібниці
Прогрес невблаганно знайшов заміну багатьом засобам, які були екологічно чистими, гіпоалергенними і багатофункціональними. Наприклад, таким універсальним засобом можна вважати харчову...

Дещо про оцет

Корисні дрібниці
Оцет дивовижний універсальний засіб, що має безліч застосувань в побуті. Без нього неможливо консервувати овочі, не можна погасити соду і...