Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як захистити рослини на балконі взимку

Догляд за рослинами

Цю пораду наша клінінгова компанія створила для тих, хто вирощує рослини на балконі.  Хто влаштував там цілу оранжерею або маленький зелений куточок.  В теплу пору року їх більше хвилює підживлення або своєчасна пересадка рослин.  А ми звернемо увагу на те, які види висаджувати взимку і як за ними доглядати.

Якщо у Вас відкритий балкон – посадіть в підлогові або підвісні горщики морозостійкі, вічнозелені рослини.  До них відносяться: туї, карликові ялини, ялівець, самшит.  Для догляду за ними потрібно дотриматись кількох правил:

  1. Коли рослини ростуть в грунті їх коріння сягає глибоко в землю, туди, де їм не страшні низькі зимові температури. Щоб не допустити промерзання грунту утепліть горщик з усіх боків.
  2. Стінки вазона потрібно обернути ватином, старою ковдрою, будь-яким утеплювачем.
  3. Вазон краще поставити в ящик більшого розміру, дно, якого встелити пінопластом. Всі порожнечі між вазоном і ящиком також заповніть пінопластом, зім’ятим папером.

 1. Землю в вазоні необхідно мульчувати (поверхнево покрити) торфом.
 2. Після дотримання всіх утеплюючих заходів, прикрасьте ящик на свій смак.
 3. Кронам вічнозелених рослин не загрожують мороз, дощ і сніг. Сніг періодично тільки струшують.
 4. Якщо балкон засклений і утеплений, то заходи захисту від морозів грунту не важливі. Там цілий рік можуть рости будь-які рослини.  Взимку лише потрібно скоротити частоту поливу і пам’ятати про безпеку рослин в моменти відкривання вікна на провітрювання.
 5. Якщо балкон засклений, але не утеплений, варто поставитися до збереження комфорту грунту так же ретельно, як при відкритому.

Наша клінінгова компанія пропонує: прибирання, чистка парогенератором, хімчистка м’яких меблів, дезінфекція, прибирання території.

Рекомендовані поради

Як зберегти свіжість квітів

Догляд за рослинами
Важко зустріти жінку, яка не любить квітів.  І якщо букет зберігає свою свіжість довгий час, то часто ми чуємо, що...

Як зберегти зелений газон зимою

Догляд за рослинами
Смарагдовий газон з коротко стриженої травички, однакової висоти зачаровує своєю зеленою життєствердною простотою і одночасно, вже декілька століть, як є...