Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як поклеїти флізелінові шпалери

Ремонтуємо самі

Одним з популярних видів настінних покриттів вважаються бамбукові шпалери. Їх переваги незаперечні: вони мають презентабельний вигляд, не бояться вологи, під час прибирання їх можна протирати вологою серветкою, легко клеїти, вони не розтягуються і не піддаються деформації. Саме через це шпалери мають велику кількість продажів і затребуваність серед господарів квартир і будинків.

Якщо Ви вирішили самостійно поклеїти шпалери і зупинили свій вибір на флізелінових, наша клінінгова компанія радо поділиться деякими порадами фахівців з цього питання:

  1. Виробники флізелінових шпалер обіцяють ідеальну поклейку на будь-яку поверхню: дерев’яну, штукатурну, гіпсокартон і навіть бетонну. Однак, гарантувати якісний результат може тільки рівна, підготовлена ​​і очищена від попередніх шпалер поверхня. Підготувати її легко: очистити від залишків старих шпалер і нанести тонким шаром, бажано рівномірно, ґрунтовку. Цей рідкий розчин продається в будь-якому будівельному магазині і сприяє зчепленню поверхні стіни зі шпалерами. Необхідно дати йому висохнути протягом доби.
  2. Наступним кроком потрібно нарізати шпалери. Для цього необхідно виміряти висоту стін приміщення в декількох місцях. Додати від 5 до 10 сантиметрів припуску на можливу нерівність і відрізати від рулону. Таким чином порізати рулони, підготувати шпалери на всю кімнату.
  3. Різати шпалери найзручніше на підлозі. Для цього потрібне ретельне вологе прибирання підлоги, щоб не забруднити шпалери.
  4. Якщо необхідно поєднати малюнок шпалер, то перед тим як обрізати потрібний рулон необхідно зробити наступне: розміщуємо на підлозі, зістиковуємо малюнок з раніше відрізаним, і тільки потім відрізаємо. При підгонці малюнка витрачається більше шпалер.
  5. Клей для флізелінових шпалер продається в будівельних магазинах, розводиться водою відповідно до інструкції.

 1. Приготовлений клей наноситься рівномірно на стіну на площу, трохи більшу за смугу шпалер.
 2. Прикладайте шпалери, вирівнюючи їх по верхньому краю. Не поспішаючи, притискайте їх до стіни, розганяючи надлишки клею від середини до країв пластиковим шпателем. Намагайтеся усунути всі бульбашки повітря і клею.
 3. Якщо залишки клею забруднили шпалери або стелю, їх варто відразу прибрати вологою губкою.
 4. Нерівні краї шпалер внизу можна заховати під плінтус або обрізати канцелярським ножем.
 5. Труднощі можуть виникнути при наклеюванні шпалер у кутку. Наша клінінгова компанія рекомендує робити стик полотен в кутку. Якщо він абсолютно рівний, ситуація з нашаруванням одного полотна на інше не виникне. Якщо кут нерівний, будьте готові зробити нахльост. Щоб уникнути сильних зморшок, не потрібно робити нахльост глибоким – не більше 2 сантиметрів.

Клинінгова компанія пропонує: прибирання після ремонту, генеральне прибирання, миття вікон.

Рекомендовані поради

Як послати лінолеум

Ремонтуємо самі
Одним з простих і доступних покриттів для підлоги вже багато десятиліть є лінолеум. З кожним роком він удосконалює свою структуру...

Як прочистити каналізаційні труби

Ремонтуємо самі
Неприятный запах, исходящий из раковины на кухне, вода, которая долго и медленно уходит в водосток ванны или умывальника – эти...

Як правильно чистити срібло

Ремонтуємо самі
Благородному металу сріблу здавна надавали значення не тільки, як прикраси, але і як магічного атрибуту, здатному захищати і зціляти людину. ...