Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як позбутися від харчової молі

Корисні дрібниці

Якщо на вашій кухні літають непримітні сірі метелики, це означає, що з’явилася харчова міль.  Вбити одну, дві, кілька, зовсім не означає позбутися її.  Тому що літають самці, а самки сидять і виводять яйця, з яких потім з’являються личинки, гусениці, що стрімко знищують ваші продукти.  Улюблене місце молі – це крупи, макаронні вироби, сухофрукти, волоські горіхи.  Якщо вони завелися на Вашій кухні, потрібно не втрачаючи часу швидко і послідовно позбутися від них.  Інакше вони просто зіпсують все крупи та інші сухі продукти.

Наша клінінгова компанія підготувала рекомендації, як уникнути появи кухонної молі або як позбутися від неї, якщо вона вже завелась:

  1. Купуючи і приносячи в будинок продукти – ретельно огляньте їх. Наявність маленьких білих крупинок на упаковці або в товарі, говорить про зараження їх харчовими   шкідниками.  Якщо пошкодження не значні: трохи зіпсована упаковка, в якомусь кутку або в самій крупі є щось схоже на сліди молі – висипте вміст на деко і прожарте цей продукт в духовій шафі протягом 20 хвилин, при температурі 100 градусів.
  2. Не зберігайте крупи, макаронні вироби в целофанових пакетах, це створює сприятливу атмосферу для проникнення і розведення молі.
  3. Прибирання на кухні повинне включати в себе регулярну ревізію сипучих продуктів, протирання місць зберігання миючим засобом. Обробляючи, таким чином, полички і дверцята кухонних меблів, відбувається їх первинна дезінфекція.
  4. Картонні упаковки або трохи зіпсовану крупу потрібно викинути, а сміття відразу винести з дому.
  5. Зберігати сухі продукти, що легко піддаються зараженню міллю, потрібно в скляній тарі, яка щільно закривається кришкою.

Продуктова  міль не є великою складністю на першому етапі і генеральне прибирання може швидко виправити сітуацію. Якщо у вас немає часу і сил для нього, не відкладайте, не запускайте цей процес псування продуктів, комфорту і настрою.  Замовте дану послугу в клінінговому агенстві.  Це дозволить все перевірити і привести в повний порядок з найменшими втратами.

Рекомендовані поради

Як мити автомобіль

Корисні дрібниці
У сучасному світі неможливо уявити своє життя без автомобіля.  І якщо Ви особисто не володієте цим засобом пересування, то хто-небудь...

Коротко про соду

Корисні дрібниці
Прогрес невблаганно знайшов заміну багатьом засобам, які були екологічно чистими, гіпоалергенними і багатофункціональними. Наприклад, таким універсальним засобом можна вважати харчову...

Дещо про оцет

Корисні дрібниці
Оцет дивовижний універсальний засіб, що має безліч застосувань в побуті. Без нього неможливо консервувати овочі, не можна погасити соду і...