Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як позбутися надокучливих мух

Корисні дрібниці

До мух відносяться двокрилі комахи, рознощики інфекцій і бактерій, які здатні викликати харчові отруєння і хвороби.  За місяць свого життя одна муха відкладає кілька тисяч яєць.  Тому вони є не тільки неприємними сусідами, здатними зіпсувати відпочинок, обід або настрій, але і небезпечними постачальниками мікробів.  Наша клінінгова компанія має арсенал для повноцінної боротьби з комахами.

Для профілактики і самостійного знищення мух необхідно дотримуватися таких правил:

  1. Дезінфекція від комах, знезараження і вивезення сміття повинні відбуватися в повному обсязі і проводитися регулярно. Оскільки сміттєвий бак може служити джерелом мух, важливо щільно зав’язувати сміттєвий пакет із залишками продуктів, сміттєвий бак тримати закритим, а відро для сміття регулярно ополіскувати миючим засобом і оцтом.
  2. Вікна і двері захищати москітними сітками.
  3. Біля вікон, альтанок приватного будинку / котеджу, дачної ділянки потрібно посадити дерево волоського горіха, запах його листя відлякує мух.
  4. Ще однією ароматною рослиною, що відлякує мух є базилік. Йому це легко вдається за рахунок непеталактона, що міститься в листі.
  5. Не люблять мухи і різких запахів ефірних масел, лаванди, евкаліпта і звичайної горілки. Таким чином, розпорошуючи їх в повітрі можна відлякати від себе мух.
  6. Менш естетичними, але максимально ефективними є липучки від мух.

Якщо були зроблені всі профілактичні заходи, а позбутися від комах не вийшло, варто звернутися за допомогою в клінінгове агенстве.  Генеральне прибирання, проведене фахівцями дозволить очистити будинок від можливих личинок, а дезінфекція сміття, відра, бака, компостної купи видалить можливе джерело.

Рекомендовані поради

Як мити автомобіль

Корисні дрібниці
У сучасному світі неможливо уявити своє життя без автомобіля.  І якщо Ви особисто не володієте цим засобом пересування, то хто-небудь...

Коротко про соду

Корисні дрібниці
Прогрес невблаганно знайшов заміну багатьом засобам, які були екологічно чистими, гіпоалергенними і багатофункціональними. Наприклад, таким універсальним засобом можна вважати харчову...

Дещо про оцет

Корисні дрібниці
Оцет дивовижний універсальний засіб, що має безліч застосувань в побуті. Без нього неможливо консервувати овочі, не можна погасити соду і...