Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як позбутися запаху домашніх тварин

Чистий дім

Ті з нас хто приручив, всією душею полюбив, відчув відданість і безмежну довіру свого вихованця, вже не може жити без нього.  І якщо доводиться, то постійно згадує і мріє про той час, коли чотирилапий друг був поруч.  Однак, кішки і собаки, особливо в період свого дитинства, залишають неприємний запах на килимах, диванах, кріслах і інших м’яких предметах.  Ці сліди і запах дуже важко вивести, що пригнічує господарів і їх сусідів по квартирі / будинку.  Чому регулярне прибирання, прання речей не завжди здатні, повністю виправити ситуацію на краще?

Це відбувається тому, що до складу сечі тварин входять кристали сечової кислоти.  Вони не реагують на воду і залишаються навіть після ретельного миття. Висихаючи, пахнуть трохи менше, але при попаданні вологи знову починають виділяти запах.  Тому діяти потрібно трохи по-іншому.  Звичайно, вода є основним інгредієнтом при наведенні чистоти, але в подібній ситуації потрібно в неї додати спеціальні компоненти.  Ні в якому разі це не можуть бути хлоровмісні засоби, відбілювачі, нашатирний спирт.  Всі вони добре знезаражують, виводять плями, але вони токсичні і зашкодять чотириногим друзям.  Вони негативно вплинуть на нюх  тварин, а перші два зашкодять кольору килима, обшивці дивана, крісла.

Наша клінінгова компанія пропонує самостійно за допомогою професійного обладнання вирішити цю задачу.  Хімчистка меблів, прибирання парогенератором, застосування спеціальних миючих засобів дозволить позбутися від запаху сечі тварини.  Якщо ж звернутися до нас і замовити послугу неможливо, то рекомендуємо Вам наступні методи:

  1. Свіжу калюжу або пляму потрібно ретельно промокнути паперовим рушником.
  2. Далі вологе прибирання повинно включити в себе йод або оцет.  В один літр холодної води додайте 20 крапель йоду або склянку оцту.
  3. З одягу свіжі плями можна видалити господарським милом, горілкою або ополіскувачем для порожнини рота.
  4. Щойно Ви позбулися неприємності, вирушайте в магазин і купіть нейтралізатор запаху тварини. Сучасна хімічна галузь застосовує для цього ферменти, які руйнують кристали сечової кислоти.  Це повністю нейтралізує будь-який запах і самі тварини не можуть більше їх виявити.  При цьому дотримана безпечність для чотириногих і людей.

Наша клінінгова компанія не тільки готова допомогти у виведенні плям і запаху.  Арсенал послуг включає: прибирання, генеральне прибирання, прибирання офісу, прибирання території, прибирання після пожежі, миття вікон, дезінфекція.

Рекомендовані поради

Як прибрати в сауні

Чистий дім
Безперечно, сьогодні сауна є багатофункціональною процедурою: вона дозволяє розслабитися м'язовому корсету і нервовій системі, прогріти кожну ділянку тіла, відпарити і...