Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як боротися з мурахами

Корисні дрібниці

У квартирах / будинках / котеджах іноді оселяються крихітні всюдисущі руді мурашки. Помилково вважати, що крім роздратування вони нічого більше не приносять господарям житла. У пошуках вуглеводної і білкової їжі вони долають величезні відстані, не минаючи при цьому сміттєві баки, смітникі або інші джерела інфекції.

Тому переносити і поширювати її на лапках цим комахам не становить особливих труднощів. Сьогодні існують засоби побутової хімії, за допомогою яких можна швидко і ефективно позбутися мурах.

Єдиним вагомим їх недоліком є ​​токсичність, яка може завдати шкоди господарям житла та їх домашнім тваринам, оскільки виробникам даних засобів важко врахувати індивідуальну непереносимість. А генеральне прибирання, тривале провітрювання в будинку після самостійної дезінсекції можуть бути недостатніми.

Швидким, простим, ефективним і надійним методом є професійна дезінсекція, яка виконується за допомогою спеціальних хімічних засобів і пара. Замовити цю послугу можна в нашому клінінговому агентстві. Якщо з різних причин боротьба з комахами за допомогою цього методу не можлива, не варто впадати у відчай і виводити мурах самостійно.

Щоб позбутися непрошених гостей, потрібно враховувати те, що мурахи живуть великими родинами. Якщо Ви виявили їх в будинку, значить десь в міжповерхових перекриттях, або тріщинах в підлозі, штукатурці чи плінтусах існує мурашник, в якому є королева, що відкладає яйця і робочі мурашки.

Мурахи ніколи не їдять продукти на місці знахідки, а сумлінно, по прокладеним доріжкам несуть їх додому. Ваша мета допомогти здобувачам їжі принести в гніздо те, що отруїть самку і простих робітників. Таким чином, Ви зможете знищити всю родину.

Ще один варіант полягає в знищенні доріжок. Це менш ефективний спосіб, який спрацьовує не завжди, оскільки мурахи можуть прокладати обхідні шляхи. Проте деякі господарі вивели паломництво саме так.

Наша клінінгова компанія зібрала кілька практичних порад, як в домашніх умовах, підручними матеріалами, приготувати «частування» для рудих крихіток:

  1. У рівних пропорціях змішайте цукор і кристали борної кислоти (продається в аптеках і на ринках), додайте невелику кількість води для отримання консистенції сметани. Краплі отриманої суміші розмістіть уздовж мурашиних стежок. Вони негайно почнуть переносити ласощі в мурашник, де борна кислота їх і знищить.
  2. Як варіант, можна приготувати страву, в яку додати м’ясний фарш, сіль і борну кислоту.
  3. Можна розвести дріжджі з цукром, і невеликі ємності з в’язкою масою розставити в декількох місцях біля доріжок мурах.
  4. Якщо розрізати свіжий часник навпіл і половинками ретельно натерти доріжки, по яких рухаються мурашки, це знищить запах рідини, якою вони вказують побратимам шлях. Порушивши, таким чином траєкторію, можна відвернути їх від Вашого будинку.

Мурахи не люблять винесених відер для сміття, вимитого посуду, чистих кухонь. Тому регулярне прибирання, підтримання чистоти, відсутність розсипаного цукру, розлитого варення чи меду роблять для комах Ваше приміщення не таким привабливим.

Рекомендовані поради

Як мити автомобіль

Корисні дрібниці
У сучасному світі неможливо уявити своє життя без автомобіля.  І якщо Ви особисто не володієте цим засобом пересування, то хто-небудь...

Коротко про соду

Корисні дрібниці
Прогрес невблаганно знайшов заміну багатьом засобам, які були екологічно чистими, гіпоалергенними і багатофункціональними. Наприклад, таким універсальним засобом можна вважати харчову...

Дещо про оцет

Корисні дрібниці
Оцет дивовижний універсальний засіб, що має безліч застосувань в побуті. Без нього неможливо консервувати овочі, не можна погасити соду і...