Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як сушити речі в квартирі

Видалення плям

Прибирання квартири майже завжди пов’язане з пранням білизни. Однак, для тих, хто живе в багатоквартирних будинках, найчастіше, сушка випраної білизни пов’язана з подоланням деяких складнощів. Особливо, якщо в квартирі відсутній балкон.

Ванна кімната погано підходить для цієї мети через вогкість, а на кухні білизна може увібрати запахи їжі, що готується. Щоб в тому приміщенні, де сушиться білизна, не з’явився затхлий запах, цвіль і грибок на стінах, необхідно забезпечити вільний доступ повітря і хорошу вентиляцію.

Балкон – традиційно ідеальне місце для сушіння білизни. Якщо, до того ж, балкон обладнати сучасними настінними або стельовими сушарками, або переносною складаною. Всі вони витримують вагу до 20 кілограм, в складеному вигляді компактні, займають мало місця і мають цілком естетичний вигляд.

У дощову погоду і осінньо-зимовий період можна використовувати для сушки білизни радіатори опалення і рушникосушку. На них можна сушити дрібні речі, наприклад шкарпетки. Але не рекомендується використовувати для цих цілей електрообігрівач. Тут знову буде доречна переносна розкладна сушарка, яку можна розташувати на безпечній відстані від опалювальних приладів. А прискорити сушку допоможе звичайнісінький вентилятор.

Наша клінінгова компанія пропонує послуги пов’язані з пранням: хімчистка матраца на дому, хімчистка м’яких меблів.

Радикально вирішити питання сушки білизни і змінити ситуацію на краще допоможе сушильна машина, яку можна встановити в квартирі. Скільки коштує прибирання квартири, як замовити прибирання, хімчистку можна дізнатися на цьому сайті.

Рекомендовані поради

Як легко почистити вазу

Видалення плям
Після того, як був викинутий зів'ялий букет, на стінках вази можуть залишитися забруднення.  Вони погано відмиваються водою. Для їх усунення...

Як видалити зелені плями від трави

Видалення плям
Навесні і влітку, абсолютно непомітно можна посадити пляму від свіжої трави.  Ця проблема актуальна для дорослих і дітей. І щоб...

Як видалити плями від зеленки

Видалення плям
«Діамантовий зелений» це один з найбільш унікальних препаратів, який характеризується високим ступенем антисептичної і заживляючої сили.  Його потужну формулу не...