Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як продезинфікувати приміщення після хворого

Чистий дім

У період, коли в родині хтось захворів, дуже важливо дотримати дезінфекцію приміщення.  Це допоможе захистити себе і оточуючих від хвороби, а також зупинити можливий її розвиток або повторне зараження. Медичні працівники визначають три види: профілактичну, поточну і заключну дезінфекцію, які своїми назвами підказують мету і період їх проведення.  Наша клінінгова компанія володіє всім устаткуванням, оснащенням і матеріалами для професійного проведення даної процедури.

Однак, якщо необхідно самостійно дезінфікувати приміщення скористайтеся наступними простими правилами:

    1. Під час дезінфекції приміщення обов’язково потрібно одягнути гумові рукавички і маску. Це дозволить захистити дихальні шляхи від попадання інфекції повітряно-крапельним шляхом
    2. З кімнати варто винести настінний килим, м’які іграшки, тканинні серветки, все те, що може збирати на себе пил і інфекцію.

  1. Вологе прибирання кімнати, в якій знаходиться хворий, повинне проводитися вранці і ввечері, не рідше. У таз з чистою водою необхідно додати хлормісткі розчини. Протерти варто всі поверхні, включаючи дверні ручки, закінчити підлогою.
  2. Обов’язково повинна бути циркуляція свіжого повітря, тому регулярно потрібно провітрювати кімнату.
  3. Все, чим користується хворий: рушник, кухоль, тарілка, ложка, повинні бути суворо індивідуальні.
  4. Суворо обмежити контакт з дітьми.

Після серйозних інфекційних захворювань (відкритої форми туберкульозу, вірусного гепатиту, дизентерії і т. Д), які вимагають знезараження посуду, кухонного начиння, м’яких меблів, підлогових покриттів варто звернутися за професійною допомогою.

 

Рекомендовані поради

Як прибрати в сауні

Чистий дім
Безперечно, сьогодні сауна є багатофункціональною процедурою: вона дозволяє розслабитися м'язовому корсету і нервовій системі, прогріти кожну ділянку тіла, відпарити і...