Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як привести в порядок душову кабіну

Чистий дім

Коли душові кабіни з’явилися на ринку сантехнічних послуг, у нас з’явився вибір між ванною і душем.  Якщо простори будинку або котеджу дозволяють, господарі можуть собі дозволити встановити і ту і іншу опцію прийняття водних процедур.  Якщо ж в квартирі встановлена ​​душова кабінка, то доглядати за нею, підтримувати її чистоту потрібно трохи по-іншому, ніж за ванною.

Прибирання у ванній кімнаті не складає особливих труднощів, сама ванна, кахель і сантехніка можуть бути очищені одним-двома найпростішими миючими засобами.  Душова ж кабіна, її дверцята, піддон, можливо, вимагають інших засобів і можуть бути пошкоджені, подряпані, перестати блищати чистотою і свіжістю.  У вигинах кріплень часто збирається вода, що може призводити до появи цвілі.  На скляних поверхнях залишаються сліди від крапель води, шампунів, гелів для душу.  Невже з цим нічого не можна зробити і одного разу ретельно прибрати, а в подальшому насолоджуватися чистотою і красою душа?

Наша клінінгова компанія ділиться практичними порадами, як ефективно очистити душову кабінку, не пошкодити її складовим, виконаним з різних матеріалів:

    1. Рекомендуємо відразу купити три види миючих засобів з них одні для скляних поверхонь, з додаванням до складу спирту, інші для пластикових поверхонь без ацетону і абразивних частинок, а треті для піддону, відповідно до матеріалу з якого він виготовлений.
    2. Якщо після кожного прийняття душу протерти його стінки і дверцята м’якою ганчіркою з мікрофібри додавши трохи першого виду засобів, скляні поверхні завжди будуть виглядати доглянутими.

  1. Генеральне прибирання, яка проводиться в середньому раз на місяць, повинне включати в себе чистку вапняного нальоту на душовій насадці і засипання засобів для пробивання каналізаційних труб в отвір піддона. Ці заходи сприятимуть доброму надходженню проточної води, а також запобігатимуть збиранню мильного розчину, піску, бруду у водостічній трубі. Також це буде служити профілактикою утворення цвілі в частинах піддону.
  2. Очистити вапняний наліт на насадці душа допоможе оцет і стара зубна щітка.  Якщо є можливість відкрутити і зняти решітку-насадку на душ, її потрібно замочити в розчині оцту на 15-30 хвилин.  Якщо такої можливості немає, то ретельно змочіть її оцтом і одягніть на душ пластиковий пакет.  Через 30 хвилин очистіть все засмічення старою зубною щіткою і прополощіть водою.
  3. Від іржі на піддоні також рекомендуємо позбавлятися оцтовим розчином.
  4. Не варто використовувати сипучі чистячі засоби і соду, вони відмінно очистять всі деталі душової кабіни, але абразивними частинками призведуть до появи мікро подряпин, які в подальшому заповняться пилом і приймуть брудний вигляд.

Наведення порядку в ванній кімнаті на перший погляд не приховує складнощів, але насправді варто один раз ретельно підготуватися, купити підходящі засоби і тоді насправді проводити прибирання буде легко.

Наша клінінгова компанія завжди готова прийти на допомогу.  Прибирання, генеральне прибирання, дезінфекція, миття вікон та інші види клінінгу є нашими щоденними видами робіт.

Рекомендовані поради

Як прибрати в сауні

Чистий дім
Безперечно, сьогодні сауна є багатофункціональною процедурою: вона дозволяє розслабитися м'язовому корсету і нервовій системі, прогріти кожну ділянку тіла, відпарити і...