Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як очистити золото

Як мити і чистити

Коли ми купуємо нові золоті прикраси, вони не перестають нас радувати своїм благородним теплим блиском. Згодом він стає менш помітним, мікро подряпини наповнюються пилом, брудом, потом і прикраси тьмяніють. Невже нічого не можна зробити і повернути їм первозданну красу? Можна і дуже легко. Потрібно просто швидко і якісно почистити в ювелірній майстерні свою річ. А якщо знати склад розчинів, які легко приготувати вдома, то можна зробити це самостійно.


Чищення золота

Наша клінінгова компанія підготувала кілька рекомендацій, як почистити золото вдома:

  1. Чистіть золото регулярно.
  2. Розміщуйте прикраси в очищуючому розчині «з головою», так, щоб виріб був покритий повністю.
  3. Якщо застосовуєте термічну обробку (нагріваєте розчин), то вилучіть прикраси з перлами і приклеєним камінням, це може серйозно зіпсувати золоту річ.
  4. Найпростішим і ефективним методом є замочування на 10-12 годин в солоній теплій воді. Розчин повинен бути дуже насиченим, в один стакан води насипте 6 столових ложок кухонної солі. Після закінчення терміну експозиції ретельно сполосніть під проточною водою і витріть насухо.
  5. Дуже схвальні відгуки отримав розчин, який складається з ½ склянки гарячої води, невеликої кількості прального порошку, 10 мл перекису водню і 10 мл нашатирного спирту. У ньому потрібно замочити прикраси на 1 годину, потім сполоснути і витерти.
  6. Зубна паста прекрасно очищає не тільки зуби, але і золоті речі. Видавіть її невелику кількість на стару м’яку зубну щітку і інтенсивними рухами почистіть прикрасу. Потім ретельно прополощіть під струменем води. Це найефективніший спосіб очищення прикрас з візерунком або орнаментом.

Чистка золотих прикрас

Наша клінінгова компанія пропонує провести: прибирання офісу, прибирання квартири, прибирання території, дезінфекцію, боротьбу з комахами.
Безліч інших послуг можна замовити і дізнатися їх вартість зателефонувавши нам. нам.замовити і дізнатися про їхню вартість зателефонувавши нам.

Рекомендовані поради

Як почистити чайник від накипу

Як мити і чистити
Сьогодні неможливо уявити своє життя без електричного чайника.  За кілька хвилин з його допомогою буде готовий окріп, необхідний для приготування...

Як відмити мікрохвильовку

Як мити і чистити
Прибирання на кухні, в якій стоїть мікрохвильова піч, не може обійти її стороною.  І якщо привести піч у відмінний стан...