Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як почистити мідний посуд

Як мити і чистити

У сьогоднішньому різноманітті порцеляни й фаянсу затребуваність мідного посуду відступила на другий план. Однак, він став відмінним атрибутом в дизайнерському оздобленні інтер’єру. Багато старовинних самоварів, тарілок, блюд, чайників і глеків стали прикрашати наші будинки. Але їх чистота і блиск вже давно потьмяніли, проте як оживити і натерти їх знає не кожний.

Найпростіші і доступні методи зібрала наша клінінгова компанія і ділиться ними:

  1. Оцет або лимонна кислота легко впораються з очищенням мідної поверхні. Єдине, що потрібно врахувати – вироби не повинні бути вкриті лаком, кислота може нашкодити йому.
  2. Лимон або лайм варто розрізати навпіл, вмочити в дрібну сіль і отриманими половинками натерти мідну річ.
  3. Сильно забруднену, окислену поверхню можна очистити, обернувши її тістом: склянка оцту зі столовою ложкою солі і сухої гірчиці. Останньої потрібно додати стільки, щоб суміш була схожа на тісто для оладків. Час експозиції – до 30 хвилин. Після цього тісто потрібно зняти ганчіркою, вимити і відполірувати зім’ятою газетою.
  4. Полірувати мідні предмети можна крейдою, водою з нашатирним спиртом.

Кожний предмет може додати особливого шарму, зробити інтер’єр незвичайним, але регулярне прибирання важливе, як повітря. Без нього не зможе засяяти жоден предмет. Наша клінінгова компанія пропонує послуги: генеральне прибирання, прибирання після ремонту, пожежі, миття вікон, хімчистка меблів.

Рекомендовані поради

Як почистити чайник від накипу

Як мити і чистити
Сьогодні неможливо уявити своє життя без електричного чайника.  За кілька хвилин з його допомогою буде готовий окріп, необхідний для приготування...

Як відмити мікрохвильовку

Як мити і чистити
Прибирання на кухні, в якій стоїть мікрохвильова піч, не може обійти її стороною.  І якщо привести піч у відмінний стан...