Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як почистити мідний посуд

Як мити і чистити

У сьогоднішньому різноманітті порцеляни й фаянсу затребуваність мідного посуду відступила на другий план. Однак, він став відмінним атрибутом в дизайнерському оздобленні інтер’єру. Багато старовинних самоварів, тарілок, блюд, чайників і глеків стали прикрашати наші будинки. Але їх чистота і блиск вже давно потьмяніли, проте як оживити і натерти їх знає не кожний.

Як почистити мідний посуд

Найпростіші і доступні методи зібрала наша клінінгова компанія і ділиться ними:

  1. Оцет або лимонна кислота легко впораються з очищенням мідної поверхні. Єдине, що потрібно врахувати – вироби не повинні бути вкриті лаком, кислота може нашкодити йому.
  2. Лимон або лайм варто розрізати навпіл, вмочити в дрібну сіль і отриманими половинками натерти мідну річ.
  3. Сильно забруднену, окислену поверхню можна очистити, обернувши її тістом: склянка оцту зі столовою ложкою солі і сухої гірчиці. Останньої потрібно додати стільки, щоб суміш була схожа на тісто для оладків. Час експозиції – до 30 хвилин. Після цього тісто потрібно зняти ганчіркою, вимити і відполірувати зім’ятою газетою.
  4. Полірувати мідні предмети можна крейдою, водою з нашатирним спиртом.

Миття мідного посуду

Кожний предмет може додати особливого шарму, зробити інтер’єр незвичайним, але регулярне прибирання важливе, як повітря. Без нього не зможе засяяти жоден предмет. Наша клінінгова компанія пропонує послуги: генеральне прибирання, прибирання після ремонту, пожежі, миття вікон, хімчистка меблів.

Рекомендовані поради

Як почистити чайник від накипу

Як мити і чистити
Сьогодні неможливо уявити своє життя без електричного чайника.  За кілька хвилин з його допомогою буде готовий окріп, необхідний для приготування...

Як відмити мікрохвильовку

Як мити і чистити
Прибирання на кухні, в якій стоїть мікрохвильова піч, не може обійти її стороною.  І якщо привести піч у відмінний стан...