Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як почистити вироби з бронзи

Як мити і чистити

Бронзові вироби – це вишукані прикраси будинку. Від них віє старовиною, мужністю, легендою і казкою. Створюючи стильний інтер’єр, рідко хто замислюється, чому на їх поверхні з часом з’являється синьо-зелений наліт. Він псує зовнішній вигляд речі і може створювати враження недоглянутого сирого приміщення, в якому знаходиться бронза.


Чистка виробів з бронзи

Найтонша плівка – патина, яка захищає бронзу від шкідливого впливу, іноді зазнає руйнування. На неї впливають волога та шкідливі речовини, що провокує виникнення корозії металу. Щоб уникнути цього, за бронзовими речами потрібно ретельно доглядати. Наша клінінгова компанія зібрала рекомендації фахівців і ділиться ними:

  1. Не можна зберігати бронзу у вологих приміщеннях. Існують спеціальні термометри, які вимірюють стан повітря. Вони є у вільному продажу, придбавши такий вимірювальний прилад, можна контролювати вологість в кімнаті.
  2. Сухе фланелеве ганчір’я може служити засобом регулярного прибирання.
  3. Не можна використовувати хімічні засоби для чищення, абразивні, жорсткі, металеві щітки, ці засоби абсолютно не пригодні і можуть подряпати бронзове покриття.
  4. Одним з натуральних засобів для чищення є паста з лимонного соку і харчової соди, які потрібно змішати і ретельно збити. За допомогою м’якої тканини отриманою сумішшю круговими рухами натирати бронзову поверхню декілька хвилин. Залишити на кілька хвилин пасту на виробі та змити теплою водою. Пізніше необхідно витерти виріб насухо.
  5. Дуже важливо проводити ретельне інтенсивне очищення тільки при сильному забрудненні, тому що ймовірність зіпсувати поверхню завжди залишається.
  6. Сповільнити появу корозії на бронзовому предметі допоможе віск. Його слід нанести в невеликій кількості і інтенсивно розтерти вовняною ганчіркою.

Поради з чищення бронзових виробів

Наша клінінгова компанія допоможе привести квартиру / будинок / котедж в ідеальний стан. Прибирання, генеральне прибирання, прибирання після ремонту, хімчистка меблів на дому, дезінфекція – ці та багато інших послуг в нашому щоденному арсеналі.

Рекомендовані поради

Як почистити чайник від накипу

Як мити і чистити
Сьогодні неможливо уявити своє життя без електричного чайника.  За кілька хвилин з його допомогою буде готовий окріп, необхідний для приготування...

Як відмити мікрохвильовку

Як мити і чистити
Прибирання на кухні, в якій стоїть мікрохвильова піч, не може обійти її стороною.  І якщо привести піч у відмінний стан...