Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як помити жалюзі

Як мити і чистити

Іноді жалюзі на вікнах можуть витіснити собою звичайні штори. Це відбувається тому, що виробники щороку розвивають їх якість і вдосконалюють зовнішній вигляд. Сьогодні в продажу є їх величезна кількість: горизонтальні і вертикальні, пластикові і текстильні. Але крім свого естетичного вигляду на будь-який смак, вони виконують безліч важливих функцій. Однак, як будь-яка поверхня, з часом вони забруднюються, збираючи пил, жир та бруд.

Тому наша клінінгова компанія ділиться рекомендаціями, як помити жалюзі в домашніх умовах:

  1. Якщо горизонтальні або вертикальні жалюзі потрібно почистити, не знімаючи з вікна, то перш за все їх потрібно закрити. Перетворившись на єдине полотно, вони легко піддаються сухій обробці щіткою або пилососом. Чистити жалюзі потрібно з обох сторін. Це дозволить освіжити їх, позбавити від скупчення пилу.
  2. Якщо пластикові горизонтальні жалюзі можна зняти і помити, то проведіть цю процедуру у ванній. Використовуйте миючий засіб і губки. Приділіть увагу кожному фрагменту жалюзі, намильте, потріть і ретельно змийте проточною водою.
  3. Текстильні вертикальні і горизонтальні жалюзі мають спеціальний пиловідштовхуючий шар, тому їх іноді достатньо лише пропилососити. Якщо вони сильно забруднені, то спочатку спробуйте їх обробити засобом для миття вікон. Якщо забруднення залишилося – зніміть їх, від’єднайте пластикові кріплення, зверніть рулоном і замочіть в мильному розчині. Очисти жалюзі досить тільки замочуванням. У розчин можна додати кухонну сіль. Час експозиції замочування може коливатися від 30 хвилин до 3 годин, в залежності від стану жалюзі. Після ретельно прополощіть під проточною холодною водою, коли вона стече – повісьте. Вони висохнуть і під тяжкістю власної ваги повністю розгладяться.

Наша клінінгова компанія може здійснити послугу «генеральне прибирання», до якого входить приведення в порядок жалюзі. В арсеналі нашої компанії: прибирання території, хімчистка м’яких меблів, дезінфекція, боротьба з комахами, прибирання після пожежі.

Рекомендовані поради

Як почистити чайник від накипу

Як мити і чистити
Сьогодні неможливо уявити своє життя без електричного чайника.  За кілька хвилин з його допомогою буде готовий окріп, необхідний для приготування...

Як відмити мікрохвильовку

Як мити і чистити
Прибирання на кухні, в якій стоїть мікрохвильова піч, не може обійти її стороною.  І якщо привести піч у відмінний стан...