Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як почистити решітку газової плити

Як мити і чистити

Прибирання на кухні завжди предбачає приведення в порядок плити. І якщо варильну поверхню ми миємо часто, то духовку, її складові, наприклад, решітку, чистимо дуже рідко. На ній же збирається жиру і кіптяви не менш, ніж на стінках і дверцятах. Це створює додатковий запах гару під час приготування страв. Просто витерти її ганчіркою буває мало. А повне очищення потребує сил і часу.

Наша клінінгова компанія підготувала кілька порад, як почистити решітку духовки легко за допомогою підручних засобів:

  1. Ніколи не шкребіть решітку ножем або іншим гострим і твердим предметом. Це може пошкодити цілісність її покриття. Ефективніше і безпечніше замочити її в одному з розчинів, наведених нижче, та дати їй відмокнути, а потім легко відмити губкою і миючим засобом для посуду.
  2. Зробіть негусту кашку з соди і гарячої води. Щільно нанесіть її на всю поверхню решітки. Залиште в такому стані на 50 хвилин або годину, потім розітріть соду по решітці, особливо зупиняючись на місцях сильних забруднень. Потім добре прополощіть під проточною водою.
  3. Замінити соду і добитися не менш результативного ефекту можна кашкою з гірчиці. Обидва ці методи є невід’ємними частинами еко-прибирання.
  4. Якщо не непокоїть запах нашатирю, то натріть їм решітку, помістіть її в целофановий пакет і залиште на ніч. Вранці ретельно вимийте миючим засобом для посуду. Важливо при використанні нашатирного спирту тримати відкритою кватирку, щоб був доступ свіжого повітря.
  5. Будь-який з цих засобів, призведе до максимальної очищаючої дії, якщо решітку мити у посудомийній машині. Вона створить додаткову обробку високою температурою і сушку паром.

Наша клінінгова компанія ділиться різними рекомендаціями, які допоможуть в побуті, самостійно прибрати квартиру / будинок / котедж або випрати річ. Однак, професійна допомога є основною нашою функцією. Ми пропонуємо: прибирання, прибирання після ремонту, хімчистка меблів на дому, хімчистка шкіряних меблів, дезінфекція, боротьба з комахами.

Рекомендовані поради

Як почистити чайник від накипу

Як мити і чистити
Сьогодні неможливо уявити своє життя без електричного чайника.  За кілька хвилин з його допомогою буде готовий окріп, необхідний для приготування...

Як відмити мікрохвильовку

Як мити і чистити
Прибирання на кухні, в якій стоїть мікрохвильова піч, не може обійти її стороною.  І якщо привести піч у відмінний стан...