Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як помити кришталеву люстру

Як мити і чистити

Кришталева люстра – це атрибут розкішного, дорого інтер’єру. У сонячний день, при попаданні променів на кришталеві підвіски вони переливаються мільйонами фарб і пускають на стіни веселих сонячних зайчиків. Саме цією своєю особливістю кришталеві люстри так дорогі поціновувачам прекрасного і тільки від такої люстри може бути такий райдужний ефект. Незважаючи на свою унікальність, вони не вимагають складних технологій в догляді. Прибирання в будинку з таким освітлювальним приладом на стелі проводиться звичайним чином, але має невеликі особливості.

Наша клінінгова компанія ділиться ними:

    1. Якщо люстра не сильно забруднена і її регулярне прибирання проводиться щотижня, то досить просто очистити люстру від пилу. Для цього рекомендуємо використовувати віничок з пір’я і одягнути на руки тканинні рукавички. Це дозволить уникнути слідів від пальців на підвісках. Віничком потрібно змахувати пил в одному напрямку, спускаючись з верху люстри вниз.
    2. Коли проходить час і підвіски менше сяють, то ситуацію врятує вологе прибирання кришталевої люстри. Найбільш ефективним засобом послужать спеціальні аерозолі, які можна купити в супермаркетах. Піною з аерозолю ретельно оббризкують елементи люстри. Потім піна стече, а разом з нею весь пил і забруднення, а кришталики засяють як нові.

  1. Дуже добре мити кришталеву люстру засобом для миття вікон і після очищення підвісок протерти їх розчином води з нашатирним спиртом, коли до 1 літр холодної води додається 2 столові ложки нашатирного спирту.
  2. Якщо бажаєте обійтися без спеціальних засобів, дотримуйтеся простих правил: не можна залишати на кришталевих елементах подряпини, мильний розчин і сліди від води. Для цього не використовуйте абразивні засоби для чищення, щітки і застосовуйте тільки холодну воду.

Наша клінінгова компанія пропонує: генеральне прибирання, хімчистка меблів, прибирання після ремонту та багато інших послуг.

Рекомендовані поради

Як почистити чайник від накипу

Як мити і чистити
Сьогодні неможливо уявити своє життя без електричного чайника.  За кілька хвилин з його допомогою буде готовий окріп, необхідний для приготування...

Як відмити мікрохвильовку

Як мити і чистити
Прибирання на кухні, в якій стоїть мікрохвильова піч, не може обійти її стороною.  І якщо привести піч у відмінний стан...