Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Щоб ялинка довго не обсипалася

Корисні дрібниці

Коли ви вирішуєте прикрасити квартиру / будинок до Новорічного свята живою ялиною або сосною, то одночасно вам хочеться, щоб вона залишалася свіжою якомога довше. Чи впливають на це будь-які параметри при виборі ялинки? Або умови її перебування в Вашому домі? Чи можна застосувати якісь препарати, щоб продовжити її свіжість? А може, з’явилися альтернативні способи встановлення живих рослин?

Догляд за новорічною ялинкою

На ці та багато інших питань наша клінінгова компанія підготувала відповіді:

  1. При виборі ялини або сосни зверніть увагу на стан гілочок і стовбура. Кінчики гілок не повинні бути сухими і ламкими, стовбур ялини повинен бути вкритий гнучкими голками, а зріз стовбура сосни – бути світлим.
  2. Для кращої адаптації деревця не вносить його відразу в кімнату, після морозу нехай краще кілька годин постоїть на балконі.
  3. Не рекомендуємо встановлювати новорічну ялинку біля батареї, сухе і тепле повітря швидко висушить дерево.
  4. При покупці в спеціалізованих магазинах або обладнаних ринках можна придбати рідину для харчування зрізаної рослини. Така підгодівка ефективніше інших засобів збереже ялинку.
  5. Зверніть увагу на ялину, що зростає в вазоні – це найоптимальніший варіант. Це зможе вирішити відразу кілька завдань. При регулярному поливі грунту ялинка буде рости до самої весни, а після її можна буде висадити у дворі. Таку ялинку не потрібно виносити після свята, боятися обсипапаних голок і це екологічно важливий вчинок.

Що робити, щоб ялинка не обсипалася.

Підготуватися до свята, вимити до блиску будинок, прибрати територію можна за допомогою клінінгової компанії. Прибирання, генеральне прибирання, прибирання офісу, хімчистка м’яких меблів, боротьба з комахами, хімчистка шкіряних меблів є щоденними завданнями, що ми виконуваними. Телефонуйте і замовляйте!

Рекомендовані поради

Як мити автомобіль

Корисні дрібниці
У сучасному світі неможливо уявити своє життя без автомобіля.  І якщо Ви особисто не володієте цим засобом пересування, то хто-небудь...

Коротко про соду

Корисні дрібниці
Прогрес невблаганно знайшов заміну багатьом засобам, які були екологічно чистими, гіпоалергенними і багатофункціональними. Наприклад, таким універсальним засобом можна вважати харчову...

Дещо про оцет

Корисні дрібниці
Оцет дивовижний універсальний засіб, що має безліч застосувань в побуті. Без нього неможливо консервувати овочі, не можна погасити соду і...