Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як правильно провітрювати приміщення взимку

Чистий дім

Для людини одним із самих основних чинників життя є дихання.  Свіже повітря зеленого лісу не завжди доступне нам.  Однак, рівень вуглекислого газу в будь-якому приміщенні на порядок вище, ніж на міський, загазованій автомобілями вулиці.  Саме тому важливою є циркуляція повітря, його рух з приміщення на вулицю і навпаки.  Щодня це можна забезпечити шляхом провітрювання.  Ми регулярно відкриваємо кватирку або вікна.  Але в зимовий, холодний період часу існують особливості, які допомагають зберегти тепло в приміщенні і забезпечити свіже повітря одночасно. 

Наша клінінгова компанія ділиться практичними рекомендаціями, як оптимально робити провітрювання взимку:

    1. Дуже важливо впустити свіже повітря в відкриту кватирку взимку і не випустити тепло. Цього можна досягти, відкриваючи вікно на 10-15 хвилин кілька разів на день.  За цей час кімната не встигне охолонути, а потік свіжого повітря встигне прийти на заміну вуглекислому газу.
    2. Під час сильних морозів скоротіть час провітрювання до 5 хвилин. Відчиніть настіж вікно, впустіть морозне чисте повітря і через 5 хвилин щільно закрийте.  Таким чином, здійсниться не тільки провітрювання, а й дезінфекція.

  1. Якщо Ви відсутні вдома цілий день, провітріть своє житло прямо перед сном.
  2. Вологе прибирання допомагає освіжити, а точніше зробити повітря, висушене радіаторами батарей та іншими обігрівальними приладами, вологим.

Наша клінінгова компанія пропонує спектр послуг: прибирання, генеральне прибирання, прибирання в офісі, миття вікон, боротьба з комахами, прибирання території.

Рекомендовані поради

Як прибрати в сауні

Чистий дім
Безперечно, сьогодні сауна є багатофункціональною процедурою: вона дозволяє розслабитися м'язовому корсету і нервовій системі, прогріти кожну ділянку тіла, відпарити і...