Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Генеральне прибирання кухні

Чистий дім

Генеральне прибирання кухні – настав його час! Найбільшою помилкою є наведення порядку в кожній шафі, полиці, миття кахельного «фартуху», холодильника, витяжки, плити, вікна і навіть стелі без особливого плану. Звичайно, всі ці маніпуляції можна виконати протягом одного дня, але що далі? Розбитість і втома, неприємні спогади, осад і небажання наступного прибирання.

Як же досягти досконалого порядку і одночасно зберегти сили і заощадити час. Перше, що спадає на думку – це звернутися в клінінгове агентство. Однак, якщо прибирання, треба зробити самостійно, невже не існує особливого секрету, як виконати його швидко і без особливого клопоту? Наша клінінгова компанія підготувала кілька слушних порад, як полегшити вирішення цього завдання:

  1. Дуже складно з’їсти слона, але це стає набагато реальніше, якщо розділити його на шматочки. Так само робіть із генеральним прибиранням. Подумки розбийте його на кілька частин. Рухайтеся зверху вниз, в будь-якому одному напрямку, наприклад за годинниковою стрілкою.
  2. Почніть з самого ранку, після нічного відпочинку в організмі більше вільної енергії, робота піде легше і енергійніше. Тоді є всі шанси відпочити під час обідньої перерви.

  1. Обов’язково регламентуйте час прибирання, наприклад, приділяйте кожній  уявний ділянці не більше 30 хвилин.
  2. Здійсніть ревізію шафок з крупами, соусами, поличок холодильника.
  3. Сміття не кидайте на пол в надії на те, що скоро він буде митися, а відразу викидайте його в пакети.
  4. Обов’язково використовуйте все доступні миючі засоби, часто вони здатні впоратися навіть із застарілими, жирними плямами.

 1. Важливими об’єктами генерального прибирання є плита, духова шафа, холодильник, вікно. Намагайтеся не пропустити їх.
 2. Приділіть увагу миттю побутової техніки.
 3. Закінчувати прибирання потрібно миттям підлоги.

Якщо з якоїсь причини не вийшло охопити весь бажаний обсяг прибирання, не переймайтеся. Намагайтеся завершити справу до логічного кінця, а шматок, який залишився, можна закінчити пізніше або в інший день. Головне не втомитися і не втратити інтерес до наведення порядку. Найефективніше – не відкладати надовго, а проводити генеральне прибирання раз на місяць.

Рекомендовані поради

Як прибрати в сауні

Чистий дім
Безперечно, сьогодні сауна є багатофункціональною процедурою: вона дозволяє розслабитися м'язовому корсету і нервовій системі, прогріти кожну ділянку тіла, відпарити і...