Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Чистота – запорука успішного розвитку бізнесу

Офісний блиск

Як успішність бізнесу напряму залежить від чистоти, можна спостерігати на наочних прикладах. Сьогодні в Україні є популярна телевізійна програма, яка запрошує телеглядачів в кафе і ресторани по всій країні. Подібне їй телешоу існує в США та різних країнах Європи. Так ось, навіть при самому бездоганному приготуванні страв, наявності в штаті знаних шеф кухарів, якщо програма висвітлює брак чистоти, особливо за відсутності виконаного з відповідальністю прибирання на кухні – люди не хочуть відвідувати ці заклади громадського харчування. Але ж саме залучення клієнтів є запорукою успішного розвитку бізнесу. Результати досліджень відзначили п’ять основних чинників, які негативно впливають на повторне відвідування ресторану, кафе або закусочної.

Вплив чистоти на бізнес

До них відносяться:

  • брудна або слизька підлога;
  • переповнені сміттєві урни, дрібне сміття, недопалки, пил;
  • непрацюючий або не вимитий туалет;
  • брудний, липкий посуд;
  • неохайний інтер’єр, стіл, стільці.

Чистота - запорука успішного бізнесу

Неприємний запах згірклого масла, смажених страв відбиває бажання відвідати заклад. І навіть якщо одного разу людина змушена буде поїсти в ньому, вдруге вона не захоче повернутися. Тому в таких місцях особливо важливе щоденне прибирання приміщень, генеральне прибирання та знезараження, яке проводять спеціальні співробітники (прибиральниці). Чистоту завжди легше підтримувати після роботи професіоналів клінінгової компанії. Вони можуть надавати допомогу в наведенні досконалого порядку після ремонту, перед і після банкетів, аварійних ситуацій і так само прийняти замовлення регулярної послуги з прибирання приміщень.

Рекомендовані поради

Поради щодо енергозбереження

Офісний блиск
Економність і ощадливість - це відмінна риса хороших господарів. В умовах регулярного підвищення цін на електроенергію, наша клінінгова компанія підготувала...