Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Чистота – важливий критерій при виборі готелю

Офісний блиск

Щодня інтенсивно працюючи, кожен хоче отримати гідний відпочинок для відновлення сил. Відправляючи сім’ю на відпочинок, хочеться бути впевненим в благополуччі майбутнього. Вирушаючи в романтичну подорож, не хочеться перейматися середовищем готелю. Пізнаючи світ, хочеться запам’ятовувати родзинки подорожей, а не закривати очі на неохайні інтер’єри. Як же не потрапити в халепу, обираючи готель, в якому потрібно буде зупинитися на відпочинок.

Чистота готелю

Наша клінінгова компанія вважає, що розглядаючи варіанти готелів, крім ціни, розташування, рівня зручностей, дуже важливо звернути увагу на чистоту і гігієну. Вони мають першочергове значення, і відсутність їх може зіпсувати будь-які апартаменти.

Ознайомитися з рівнем гігієни в готелі можна тільки спираючись на відгуки в інтернеті, рекомендації знайомих і популярність закладу. Іноді ресурси інтернету не захищені, і негативні відгуки можуть писати непорядні конкуренти. В такому випадку, потрібно розмовляти безпосередньо з адміністратором готелю, перед тим як робити його замовлення. Великі, відомі комплекси, відмічені зірками, дорожать своєю репутацією. Регулярне і генеральне прибирання проводиться в них згідно з графіками. Ретельність прибирання завжди можна проконтролювати. Наше клінінгове агентство бажає ніколи не помилитися з вибором,  пропонуючи у свою чергу: прибирання в будинку, генеральне прибирання квартири, хімчистка м’яких меблів, реставрація меблів.

Чистий готель

Рекомендовані поради

Поради щодо енергозбереження

Офісний блиск
Економність і ощадливість - це відмінна риса хороших господарів. В умовах регулярного підвищення цін на електроенергію, наша клінінгова компанія підготувала...