Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як прибрати з одягу жувальну гумку

Догляд за одягом

З тих пір, як жувальна гумка стала невід’ємним атрибутом свіжого дихання, її можна купити скрізь і сісти на неї теж.  Вона легко прикріплюється до тканини будь-якого одягу, а ось видалити або випрати її не так вже й легко.  Перед пранням забрудненого одягу жувальну гумку потрібно обов’язково зняти.  Інакше липка гумка залишиться на тому ж місці.

Видалення жувальної гумки з одягу

Наша клінінгова компанія зібрала ряд рекомендацій, як ефективно можна це зробити:

  1. Холод. Якщо річ невелика, її потрібно помістити в целофановий пакет і заховати в морозильну камеру.  Жувальна гумка під дією мінусової температури втратить свою еластичність, стане крихкою, і її можна буде легко відокремити від тканини.
  2. Якщо річ велика, об’ємна – то забруднену ділянку потрібно заморозити за допомогою кубиків льоду. Коли лід почне танути, варто перевірити за допомогою ножа або пінцета чи змерзла жуйка, якщо вона продовжує тягнутися – значить, процедуру з кубиками потрібно повторити.
  3. Діаметральний заморожуванню метод полягає у впливі високою температурою. За допомогою гарячого повітря фена для волосся або аплікації праскою, ошпаривши забруднене місце окропом, можна розм’якшити жувальну гумку і зчистити її зубною щіткою.
  4. З ворсистих тканин рекомендуємо видаляти гумку розчинником, без ацетону. Хімчистка м’яких меблів на дому впорається з будь-яким забрудненням.  Дізнатися її вартість можна за телефонним номером, вказаним на сайті. І ось він результат наших старань.

Як прибрати жувальну гумку

Наша клінінгова компанія пропонує цілий арсенал робіт з прибирання будинку.  Миття вікон, боротьба з комахами, прибирання після ремонту є нашими регулярними замовленнями.

Рекомендовані поради

Як видалити катишки з одягу

Догляд за одягом
Ще одне придбання сучасного світу - це синтетичні тканини.  Різноманіття їх складу, забарвлень, особливостей носіння при контакті з сонцем і...

Як зберігати шубу влітку

Догляд за одягом
Практично кожна жінка мріє про натуральну шубу. І коли придбання стає реальністю, з'являється кілька питань щодо збереження шуби у відмінному...