Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформація


Компанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як позбутися іржі на речах

Догляд за одягом

Кожне прибирання в квартирі починається з розкладання кинутих з поспіхом речей.  Частина з них акуратно складається в шафу або вішається на тремпелі для одягу.  Частина направляється в прання.  А що робити з речами, на яких раптом виявлені плями іржі?

Можливо, звичайне прання у пральній машині або замочування не позбавить від цих плям? Наша клінінгова компанія пропонує вирішення цього завдання в домашніх умовах, підручними засобами:Видалення іржі з одягу лимоном

 

  1. За допомогою лимонного соку. Для цього ½ склянки соку з’єднати з ½ склянки води, і замочити пляму в отриманому розчині на 30 хвилин.  Після цього промити в проточній воді.  Якщо іржа залишилася, то процедуру доведеться повторити.  Потім слід нанести на пляму рідкий миючий засіб і потерти.  На завершення – випрати одяг звичайним способом.
  2. За допомогою лимона і солі. Під пляму потрібно покласти кілька паперових серветок.  Рясно посипати пляму сіллю.  Потім половинкою лимона інтенсивно потерти посипану сіллю пляму. Накрити зверху паперовими серветками і залишити на кілька годин на сонці.  Після цього випрати.
  3. За допомогою солі і оцту. Зробити пасту з солі та оцту і покрити нею пляму.  Залишити на 30 хвилин.  Потім змити теплою водою пасту і випрати річ.

Видалення іржі з одягу оцтом і сіллю

Будь-яку пляму легше вивести, якщо вона поставлена нещодавно. У будь-якому іншому випадку, якщо річ дорога Вам, а підручні засоби не впоралися або Ви побоюєтеся самостійно видаляти іржу і зіпсувати річ – радимо звернутися в хімчистку.  Наша клінінгова компанія включає в свій арсенал: хімчистка меблів на дому.

Рекомендовані поради

Як видалити катишки з одягу

Догляд за одягом
Ще одне придбання сучасного світу - це синтетичні тканини.  Різноманіття їх складу, забарвлень, особливостей носіння при контакті з сонцем і...