Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як правильно прасувати оксамит

Догляд за одягом

Найрозкішнішим і вишуканим одягом у всі часи вважали вироби з оксамиту.  Цій тканині підвладно огортати тіло, підкреслюючи найменші вигини.  Кожен рух в одязі з оксамиту створює ефект легкого потоку, летючої ходи. А кожен подих вітру відбивається на оксамиті м’якою хвилею, з глибокими переливами.  Оксамитові речі підвищують самооцінку володарки, як тільки вона побачить своє відображення в дзеркалі.

Доглядати за речами з оксамиту зовсім не важко, але особливості все-таки є.  Ніжний ворс оксамиту вимагає до себе дбайливого ставлення.  Саме тому наша клінінгова компанія ділиться рекомендаціями, як зберегти відмінний вигляд одягу з оксамиту:

  • Дуже просто привести в охайний вигляд оксамитовий, злегка пом’ятий виріб. Зробити це допоможе вологість.  Потрібно повісити на плечики одяг в приміщенні з підвищеною вологістю, наприклад у ванній. Під впливом вологого повітря прим’яті ворсинки оксамиту розгладяться.
  • Сильно зім’яті речі можна розгладити гарячою парою. Для цього використовуйте пароочищувач, відпарювач в прасці або просто потримайте над каструлею з киплячою водою. Ця процедура легко розпрямить деформовані місця на оксамиті.
  • Існує ще метод відпарювання. Для цього потрібно на стіл покласти суху      ковдру, зверху змочену в гарячій воді і складене в декілька разів лляне простирадло, а на неї оксамитову річ, яку слід приколоти шпильками.  Зверху – накрити простирадлом.
  • Важливо прасувати одяг з оксамиту тільки з вивороту. Для цього необхідно скласти лицьові сторони одна на одну, щоб ворсинки стикалися.  Гладити варто через вологу ганчірку. Рухи праски повинні охоплювати всю поверхню речі.
  • Іноді гладити воліють «в повітрі». Один край речі варто закріпити на прасувальній дошці, а другий натягують і через марлю, злегка нагрітою праскою здійснюють рухи.

Наша клінінгова компанія пропонує: прибирання, хімчистка м’яких меблів на дому, дезінфекція, боротьба з комахами, прибирання після ремонту.

Рекомендовані поради

Як видалити катишки з одягу

Догляд за одягом
Ще одне придбання сучасного світу - це синтетичні тканини.  Різноманіття їх складу, забарвлень, особливостей носіння при контакті з сонцем і...