Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як почистити підкладку хутряної шапки

Догляд за одягом

Завдання почистити підкладку хутряної шапки може додати клопоту. Адже, вироби з хутра не можна прати, не можна допускати їх сильного намокання. Не можна сушити їх поблизу нагрівальних приладів.  Можна скористатися послугами спеціалізованої хімчистки. Але тут важливо враховувати, що хутро погано переносить вплив хімічних реактивів, і вдаватися до такого способу потрібно лише час від часу.  Що ж робити в таких випадках?

Клінінгова компанія зібрала інформацію і ділиться нею:

  • Якщо забруднення на підкладці значні, її краще випрати, попередньо відпоровши її від хутра. Якщо є дрібні забруднення, то для їх видалення відпорювати підкладку не буде потрібно.  Потрібно вивернути головний убір навиворіт і помістити його на перевернуту догори дном трилітрову банку.  Потім ватним тампоном, змоченим в медичному спирті, видалити забруднення.  Також це можна зробити за допомогою мильної піни.
  • Така чистка підходить не для всіх забруднень, але гарантовано видалить сліди поту і неприємний запах.  Головне – не допустити зайвого намокання, щоб не пошкодити хутро.
  • Якщо ж такої чистки недостатньо, то підкладку можна відпороти, випрати, а потім пришити назад.  Перш, ніж відпорювати, потрібно відзначити кольоровою ниткою контрольні точки і лінії приєднання підкладки до хутряної частини.  В цьому випадку пришити її назад буде легко.

  • Не рекомендується використовувати для відпорювання лезо бритви, так як можна ненароком розрізати тканину або хутро. Краще використовувати спецпристрій.  Або, в крайньому випадку, манікюрні ножиці.
  • Відпороту підкладку перуть із застосуванням відповідних миючих засобів.  Сушити треба подалі від опалювальних приладів.  Після повного висихання підкладку пришивають назад згідно з контрольними мітками.

Рекомендовані поради

Як видалити катишки з одягу

Догляд за одягом
Ще одне придбання сучасного світу - це синтетичні тканини.  Різноманіття їх складу, забарвлень, особливостей носіння при контакті з сонцем і...