Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Що таке апретування тканин

Догляд за одягом

Існує таке поняття, як апретування тканин. Це процес їх остаточної обробки, нанесення зверху спеціальних речовин апретів, здатних надавати тканинам більші захисні властивості. Основними показниками служать: жорсткість, вогнестійкість, відштовхування вологи, бруду, протистояння цвілі і гнилі. До найпоширеніших апретів відносяться: крохмаль, клей, синтетична смола. Природно, що кожна господиня прагне до надання вигляду і збереження відмінного виду своїх речей, як можна довше. Саме тому наша клінінгова компанія ділиться порадами, як апретувати тканину в домашніх умовах.

 

Апретування тканини

Найпростішим і доступним методом є підкрохмалення тканини після прання. Найефективніше цьому піддаються бавовняні і лляні речі. Їх складно ідеально випрасувати, і після цього вони легко мнуться знову. Якщо ж підкрохмалити таку річ, на ній утворюється найтонша плівка, яка під дією гарячої праски твердіє, ідеально вирівнює поверхню тканини і надає тонкий доглянутий блиск.

Підкрохмалюючий апретур базується на клейстері, який виділяють з картопляного або кукурудзяного крохмалю. Його легко приготувати самостійно, для чого потрібно ретельно розмішати чайну ложку крохмалю в невеликій кількості холодної води. Після тонкою цівкою отриману суміш влити в киплячу воду і варити протягом 5 хвилин, постійно помішуючи. Створюючи кашку в холодній воді, Ви уникнете утворення грудочок. Чим більше хвилин буде варитися крохмаль, тим густіше він буде. Після приготування клейстеру його потрібно додати в таз з водою і занурити туди потрібну білизну: постільні комплекти, скатертини, серветки, мережива, сорочки та ін.

Апретування тканини

Сьогодні безліч засобів для апретування продається в магазинах, як то аерозолі для крохмалення. Вони здатні не тільки полегшити прасування, але і відштовхувати від себе забруднення.

Наша клінінгова компанія пропонує великий перелік послуг, серед яких: прибирання, генеральне прибирання, прибирання в офісі, прибирання після пожежі, прибирання після ремонту.

Рекомендовані поради

Як видалити катишки з одягу

Догляд за одягом
Ще одне придбання сучасного світу - це синтетичні тканини.  Різноманіття їх складу, забарвлень, особливостей носіння при контакті з сонцем і...