Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як видалити плями від зеленки

Видалення плям

«Діамантовий зелений» це один з найбільш унікальних препаратів, який характеризується високим ступенем антисептичної і заживляючої сили.  Його потужну формулу не можуть повторити або примножити фармацевти різних країн.  Він захищає від інфекції пуповини новонароджених, тріщини на грудях годуючих мам, рани і синці дітей і дорослих, запалення і нагноєння швів, рубців.  Одним словом, він є невід’ємною складовою будь-якої повноцінної аптечки.  Однак, навіть невелика крапля зеленки залишає на руках, одязі і поверхнях сліди, які неможливо відмити.

Видалення плям від зеленки

Наша клінінгова компанія ділиться кількома порадами, як вивести плями від зеленки зі шкіри або одягу, меблів або підлоги підручними засобами:

  1. Сліди зеленки на шкірі, звичайно ж відмиються простою водою, але тільки через кілька днів. Якщо Ви не можете собі дозволити ходити з зеленими плямами, то зменшіть їх яскравість за допомогою спирту або серветки змоченою в спиртовому розчині.  Якщо миттєво відреагувати на пляму, то можна витерти її спиртом повністю.
  2. Свіжі плями зі шкіри знімаються за допомогою перекису водню, рідини для зняття лаку.
  3. Вивести плями від зеленки з одягу складніше, ніж з шкіри. Можна намочити вату нашатирним спиртом і ретельно обробити слід від зеленки, потім випрати звичним способом.
  4. Білі речі легко очистити за допомогою відбілювача.
  5. З лінолеуму пляму видаляють спиртом, одеколоном. З паркету і ламінату – звичайним пральним порошком.

Як видалити плями від зеленки

Хімчистка меблів вдома, хімчистка шкіряних меблів професійно відчистить будь-які плями.  Як її замовити і в скільки обійдуться клінінгові послуги легко дізнатися, зв’язавшись з нашим агентством за телефонами на сайті.

В арсеналі наших послуг: прибирання, генеральне прибирання, прибирання після ремонту, пожежі, дезінфекція та багато інших.

Рекомендовані поради

Як легко почистити вазу

Видалення плям
Після того, як був викинутий зів'ялий букет, на стінках вази можуть залишитися забруднення.  Вони погано відмиваються водою. Для їх усунення...

Як видалити зелені плями від трави

Видалення плям
Навесні і влітку, абсолютно непомітно можна посадити пляму від свіжої трави.  Ця проблема актуальна для дорослих і дітей. І щоб...

Як видалити пляму від шоколаду

Видалення плям
Складно зустріти людину яка не любить шоколад, який представлений в найрізноманітніших формах: цукерки, политі шоколадом торти, тістечка або морозиво.  І...