Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як видалити плями від клею

Видалення плям

Навіть найакуратніша людина, працюючи з клеєм, може забруднити одяг. На ній з’явиться тверда пляма засохлого клею, яка не зникне після пранні.

Однак, не варто засмучуватися і позбуватися цієї речі. Наша клінінгова компанія зібрала кілька практичних порад, про те, як вивести таку пляму з одягу:

    1. Легше видалити свіжу, щойно поставлену пляму від клею. Не чекаючи, коли вона повністю засохне. Наприклад, канцелярський клей протягом декількох хвилин легко відіпрати теплою водою. Коли він засихає, то утворює склоподібну пластину, яку складно видалити.
    2. Для того, щоб швидко видалити краплі клею, потрібно ретельно промокнути його сухою тканинною серветкою, немов пропонуючи йому перейти з однієї тканини на іншу. Паперову серветку для цього застосовувати не варто, вона легко приклеїться. Якщо немає під рукою непотрібного шматка тканини, можна використати картон.

  1. Відшкрибати ножем клей зі структури тканини не варто, так Ви пошкодите одяг.
  2. Плями від клею ПВА добре відіпруться теплою водою і пральним порошком.
  3. Клей «Момент» піддається очищенню ацетоном або бензином.
  4. Застарілі плями невідомого клею можна заморозити в морозильній камері. Після декількох годин клей стає крихким і його можна зчистити, потерши шматки одягу.

Якщо Ви спробували запропоновані вище методи або побоюєтеся самостійно виводити пляму клею з одягу, наша клінінгова компанія рекомендує звернутися до послуг хімчистки. Плями з килима, ковроліну, м’яких меблів можна видалити замовивши послугу хімчистка меблів на дому.

Рекомендовані поради

Як легко почистити вазу

Видалення плям
Після того, як був викинутий зів'ялий букет, на стінках вази можуть залишитися забруднення.  Вони погано відмиваються водою. Для їх усунення...

Як видалити зелені плями від трави

Видалення плям
Навесні і влітку, абсолютно непомітно можна посадити пляму від свіжої трави.  Ця проблема актуальна для дорослих і дітей. І щоб...

Як видалити плями від зеленки

Видалення плям
«Діамантовий зелений» це один з найбільш унікальних препаратів, який характеризується високим ступенем антисептичної і заживляючої сили.  Його потужну формулу не...