Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як вивести плями від масла

Видалення плям

Як часто за законом підлості бутерброд падає маслом до низу. І масна пляма миттєво з’являється на тонкій шовковій сукні, батистовій блузі або килимовому покритті. Однак, не варто впадати у відчай з цього приводу.

Сьогодні існуємо безліч засобів вивести масляні плями. З цим легко впорається професійна хімчистка або самостійна обробка підручними засобами. Наша клінінгова компанія ділиться кількома порадами, які оперативні дії варто зробити, щоб повністю позбутися масного забруднення:

  1. У перші хвилини, коли жир тільки потрапив на тканину, дуже ефективно капнути миючим засобом для посуду. Досить зовсім невеликої кількості, для того, щоб знежирити волокна, запобігти псуванню структури тканини.
  2. Другим популярним засобом, що є в кожному будинку є кухонна сіль. На щойно поставлену масну пляму насипте сіль у вигляді гірки. Через 5 хвилин струсіть і повторіть процедуру. Також можна використовувати інші сипучі вологопоглинаючі засоби, наприклад дитячу присипку.
  3. На жорсткі поверхні, такі як джинсова, добре діє спирт, горілка або вологі серветки, просочені спиртом, якими потрібно енергійно розтерти пляму.
  4. Ніжні тканини краще обробляти нашатирним спиртом.
  5. Зроблений для виведення плями розчин спершу варто спробувати на непомітному шматочку одягу. Це дозволить оцінити реакцію тканини на засіб для виведення плям.
  6. Важливо позбутися масляної плями, не збільшуючи її розмір. Для цього потрібно максимально обмежити її контур, нанести розчин по краях і направляти до центру.

Наша кінінговая компанія може вивести жирні плями з підлогових покриттів. Легко впораються з будь-якими забрудненнями хімчистка м’яких меблів і хімчистка шкіряних меблів.

Рекомендовані поради

Як легко почистити вазу

Видалення плям
Після того, як був викинутий зів'ялий букет, на стінках вази можуть залишитися забруднення.  Вони погано відмиваються водою. Для їх усунення...

Як видалити зелені плями від трави

Видалення плям
Навесні і влітку, абсолютно непомітно можна посадити пляму від свіжої трави.  Ця проблема актуальна для дорослих і дітей. І щоб...

Як видалити плями від зеленки

Видалення плям
«Діамантовий зелений» це один з найбільш унікальних препаратів, який характеризується високим ступенем антисептичної і заживляючої сили.  Його потужну формулу не...