Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як видалити плями від дезодоранту

Видалення плям

Антиперспіранти, сухі дезодоранти або аерозолі впевнено увійшли в наше життя і врятували від неприємного запаху поту багатьох людей. Однак, незважаючи на рішення цієї проблеми, вони привнесли іншу. Це – сліди, які вони здатні залишити на речах в місці застосування.

Саме це підштовхує позбутися улюбленої блузи або джемпера, яких не змогли очистити ані ручне, ані машинне прання. Наша клінінгова компанія зібрала кілька порад, які зможуть видалити з одягу плями від дезодоранту підручними засобами:

  1. Білі плями, розводи, що залишаються від дезодоранту, можна вивести столовим оцтом. Для цього необхідно добре змочити річ в необхідних місцях і залишити в такому стані на цілу ніч. Після ретельно випрати її звичним способом. Замінити оцет можна натуральним лимонним соком. Ці компоненти не можна використовувати для білого одягу, він може пожовтіти.
  2. Кухонну сіль можна втирати в плями і отримати відмінний результат. Після обробки сіллю потрібно добре випрати річ, як зазвичай.
  3. Горілка або спирт здатні нейтралізувати сліди від дезодоранту на чорному одязі. Час експозиції становить не більше 10 хвилин.

Клінінг будь-якого приміщення, генеральне прибирання, хімчистка меблів на дому, боротьба з комахами, прибирання після ремонту або пожежі – це лише невеликий перелік наших послуг. Телефонуйте і замовляйте!

Рекомендовані поради

Як легко почистити вазу

Видалення плям
Після того, як був викинутий зів'ялий букет, на стінках вази можуть залишитися забруднення.  Вони погано відмиваються водою. Для їх усунення...

Як видалити зелені плями від трави

Видалення плям
Навесні і влітку, абсолютно непомітно можна посадити пляму від свіжої трави.  Ця проблема актуальна для дорослих і дітей. І щоб...

Як видалити плями від зеленки

Видалення плям
«Діамантовий зелений» це один з найбільш унікальних препаратів, який характеризується високим ступенем антисептичної і заживляючої сили.  Його потужну формулу не...