Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як видалити наклейку

Видалення плям

Прибирання в квартирі не буде досконалим, коли на предметах залишаються липкі плями, темний наліт на місці недавно знятої наклейки. Як складно буває позбутися від наклейок, які зустрічаються всюди – і на пластикових вікнах, і на побутовій техніці. Наша клінінгова компанія ділиться наступними рекомендаціями, які допоможуть вирішити цю задачу:

    1. Спочатку можна спробувати наклейку просто зняти. Потрібно тільки її підчепити з одного кута непотрібною пластиковою карткою, відігнути краєчок і повільно (це важливо!) потягнути.
    2. Якщо цей спосіб виявився безрезультатним, то можна на наклейку направити феном струмінь теплого, але не гарячого повітря. 15 – 20 секунд досить. Потім знову потягнути за відігнутий край.
    3. Цей спосіб підходить для наклейок з щільного паперу і синтетики. Вони зазвичай знімаються цілком. Якщо на поверхні залишилися сліди клею, їх можна прибрати тією ж наклейкою або скотчем, якщо їх притиснути клейкою стороною.

  1. Тонку паперову наклейку можна прибрати цілком, розмочивши клей і папір. Це можна зробити за допомогою будь-якої рослинної олії. Її можна нанести прямо на наклейку. Або ж на наклейку можна покласти серветку, просочену маслом на 5 – 10 хвилин. Після цього зішкребти наклейку пластиковою карткою або непотрібною зубною щіткою. Залишки жиру змиваються миючим засобом для миття посуду.
  2. Розмочити верхній шар наклейки можна, насипавши на неї трохи солі і, накривши зверху вологою серветкою. Серветки потрібно міняти до розмокання верхнього шару. Також можна використовувати губку. Після цього наклейку легко видалити.

Використовувати для видалення наклейок такі засоби, як спирт, оцтова або лимонна кислота, різні розчинники, потрібно з обережністю. Необхідно враховувати, що під їх впливом пластик може деформуватися. Тому потрібно попередньо перевірити їх на непомітній ділянці, нанести на півгодини, і вже потім застосовувати.

Прибирання в квартирі проводиться чистячими абразивними засобами, ними протипоказано стирати наклейки.

Клінінг в квартирі / будинку / котеджі можна замовити за номерами телефонів зазначених на сайті.

Рекомендовані поради

Як легко почистити вазу

Видалення плям
Після того, як був викинутий зів'ялий букет, на стінках вази можуть залишитися забруднення.  Вони погано відмиваються водою. Для їх усунення...

Як видалити зелені плями від трави

Видалення плям
Навесні і влітку, абсолютно непомітно можна посадити пляму від свіжої трави.  Ця проблема актуальна для дорослих і дітей. І щоб...

Як видалити плями від зеленки

Видалення плям
«Діамантовий зелений» це один з найбільш унікальних препаратів, який характеризується високим ступенем антисептичної і заживляючої сили.  Його потужну формулу не...