Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Поради щодо енергозбереження

Офісний блиск

Економність і ощадливість – це відмінна риса хороших господарів. В умовах регулярного підвищення цін на електроенергію, наша клінінгова компанія підготувала кілька порад, і якщо наслідувати наступних рекомендацій, то це сприятливо позначиться на рахунках з електроенергії.

Якщо у вашому будинку електроплита, то основний грамотний аспект економії полягає у виборі каструль. Електроплити не тільки полегшують прибирання на кухні, не забруднюючи газовим горінням зовнішні стінки каструль, але й можуть зменшити споживання електроенергії в два рази. Що для цього необхідно зробити? Потрібно вибрати каструлю так, щоб дно  начиння було рівне і щільно стикалося з конфоркою. Розмір діаметра каструлі повинен точно відповідати діаметру конфорки плити. Наприклад, до 10% електроенергії втрачається, якщо діаметр дна каструлі не відповідає, менше або більше діаметра конфорки. Також важливо враховувати час відключення конфорки. Якщо плита не індукційна, це слід робити за 5 -7 хвилин до закінчення приготування страви.

Не менш важливо стежити за освітленням в будинку. Адже світло горить в наших приміщеннях не менше половини доби, а в зимовий період навіть більше. У цьому питанні вам допоможе заміна ламп на енергозберігаючі LED.

Під час своєї роботи електропіч забезпечує рівномірне прогрівання всієї своєї площі. Тому для економії енергії доцільно готувати в ній кілька страв одночасно, розмістивши їх на поличках. Використання скороварки дозволить скоротити споживання електроенергії і зберегти корисні речовини в їжі.  Прибирання на кухні часто включає в себе чистку чайника всередині, видалення накипу зі спіралі. Це не тільки покращує якість кип’яченої води в каві або чаї, але й істотно зменшує споживання електроенергії при користуванні електрочайником. Чиста спіраль підвищує його ефективність на 1/3. Також рекомендується наливати в чайник ту кількість води, яка знадобиться саме зараз, не більше.

Самостійно привести будинок до ладу – це велика справа. Тому виникає велика кількість клінінгових агентств. Замовити прибирання, хімчистку меблів, дізнатися скільки коштує прибирання можна на цьому сайті.

Рекомендовані поради