Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як прати тюль

Як прати

Легкі і повітряні тюлі – це не тільки ніжна прикраса вікна, створення затишної, душевної обстановки, але й серйозна перешкода для пилу, який потрапляє в будинок. Тюлю доводиться першому зустрічати те, що летить у відкриту кватирку або вікно.

Саме тому, навіть якісна текстура тканини швидко забруднюється. Це абсолютно не біда, існує безліч способів, як випрати тюль і повернути йому колишній вигляд. Наша клінінгова компанія ділиться практичними порадами з цього приводу:

    1. Перед пранням необхідно добре витрусити тюль від пилу.
    2. Гарного ефекту надасть попереднє замочування в теплій воді з додаванням прального порошку і харчової солі на 2 години.
    3. Тюль можна прати руками і за допомогою пральної машини.

  1. При машинному пранні необхідно помістити тюль в спеціальний мішок. Прати тільки в режимі делікатного прання, можна повторити полоскання. Радимо повністю відключити віджимання або скористатися тільки мінімальними обертами. Це дозволить не пошкодити ніжну тканину.
  2. Якщо існує необхідність і бажання відбілити тюль, треба застосувати тільки кисневмісний відбілювач.

Наша клінінгова компанія не тільки готова підказати, як вчинити в тому чи іншому випадку прибирання, але й сама виконати генеральне прибирання, хімчистку меблів на дому.

Рекомендовані поради

Як випрати пуховик

Як прати
Сьогодні теплий зимовий одяг не обов'язково повинний бути важким, як раніше (кожух, дублянка). Пуховик замінив собою багато його видів. Яскраве...

Як випрати вишивані речі

Як прати
Необхідність випрати виріб з вишивкою може збентежити. Чи не небезпечно це, чи не зіпсується, не злиняє вишита річ? Кілька рекомендацій...

Як прати білий пуховик

Як прати
Білий колір пасує всім, і в білому одязі кожен виглядає молодше, привабливіше і модніше. Взимку в білому пуховику не тільки...