Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як почистити матрац

Як мити і чистити

Працездатність, гарний настрій і навіть здоров’я напряму залежать від міцного сну. Якщо Ваше тіло може комфортно розслабитися і відпочити, то внутрішні ресурси відновляться навіть після самого великого фізичного навантаження. Саме для створення такої інтимної атмосфери, підтримки свіжості і чистоти в спальній зоні, господині проводять вологе прибирання, прання, зміну постільної білизни. Однак, не менш важливий регулярний догляд за матрацом, який також схильний до запилення і забруднення. Чистити його потрібно зі знанням справи, так, щоб не зіпсувати наповнювач.

Чистка матраца

Дуже важливо не помилитися у виборі миючого засобу. Як показує досвід, не можна застосовувати будь-які, засоби, що сильно миляться. Вони потребують змитття великою кількістю води. Важливо прати плями так, щоб не пошкодити обшивку. Намочивши один шар матраца, навіть в кутку, і недостатньо висушивши його, можна спричинити появу цвілі. Це зіпсує його повністю. Залежно від наявності та характеру плям на матраці, суха чистка, хімчистка м’яких меблів може стати єдиними способами допомоги. Варто звернути увагу на піноутворюючі засоби, які можна легко видалити після обробки плями. На жаль, їм не під силу велика кількість забруднень. Це не трапляється в агентстві, ми надійно страхуємо себе, вважаючи за краще використовувати професійні засоби для прибирання, які підходять конкретному матеріалу матраца.

Поради з чищення матраців

Клінінгове агентство видаляє плями, що важко виводяться, спеціальними рідкими засобами для виведення плям. Щоб уникнути зайвої вологи в такій ситуації використовується прибирання парогенератором.

Підсумовуючи вищезазначене: наша клінінгова компанія володіє досвідом і обладнанням для наведення професійного порядку в спальні. Найскладнішим об’єктом, який легко зіпсувати, є матрац. Тому єдиною рекомендацією, яка гарантовано цього не зробить, є: регулярно очищайте матрац з обох сторін за допомогою пилососа. Попередньо перевірте чистоту насадки. Не поспішайте відразу застеляти ліжко, дозвольте йому провітритися. Якщо поставили мокру пляма – тривалий час сушіть її.

Рекомендовані поради

Як почистити чайник від накипу

Як мити і чистити
Сьогодні неможливо уявити своє життя без електричного чайника.  За кілька хвилин з його допомогою буде готовий окріп, необхідний для приготування...

Як відмити мікрохвильовку

Як мити і чистити
Прибирання на кухні, в якій стоїть мікрохвильова піч, не може обійти її стороною.  І якщо привести піч у відмінний стан...