Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як прибрати в сауні

Чистий дім

Безперечно, сьогодні сауна є багатофункціональною процедурою: вона дозволяє розслабитися м’язовому корсету і нервовій системі, прогріти кожну ділянку тіла, відпарити і оновити зовнішній шар шкіри, та й просто відновити бадьорість духу та гарний настрій.  Господарі заміських і приватних будинків все частіше закладають їх у своїх проектах.  Жителі квартир завжди можуть знайти сауну в місті, що користується хорошою репутацією.

Прибирання сауни

Одним з основних параметрів оцінки сауни, є її чистота і гігієна.  Ніхто не захоче користуватися неохайним приміщенням з ознаками грибка.  Наша клінінгова компанія пропонує кілька порад, завдяки яким легко і швидко пройде прибирання сауни і її презентабельний вигляд збережеться надовго.

  1. Ретельне прибирання і провітрювання повинні проводитися після кожного відвідування сауни.
  2. Починати прибирання потрібно з винесення всіх предметів з приміщення: дрібного сміття від віників, самих віників, простирадл і рушників, діжки для води і кухля.
  3. Протирати стіни потрібно жорсткою ганчіркою і чистою водою.
  4. Лежаки потрібно мити господарським милом, терти щіткою і рясно сполоснути водою. Не можна використовувати гумовий шланг.
  5. Дерев’яну решітку на підлозі і саму підлогу потрібно протерти не тільки господарським милом, але й дезинфікуючим засобом. Це допоможе уникнути розмноженню грибка і бактерій.
  6. Кожне прибирання повинно закінчуватися провітрюванням сауни.

Методи прибирання сауни

Замовити генеральне прибирання, прибирання квартири, прибирання офісу, прибирання території легко за телефонними номерами, вказаними на сайті. Дезінфекція і боротьба з комахами так само входять в арсенал наших послуг.

Рекомендовані поради

Як відпрати скатертину

Чистий дім
Коли ми чуємо слово «скатертина», завжди виникає асоціація зі смачною їжею, святково накритим столом.  І, звичайно ж, будь-яке застілля не...