Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як прикрасити свою оселю до нового року

Чистий дім

За східним календарем в 2019 році ми будемо зустрічати Рік земляної свині.

Астрологи вивчають і рекомендують, які нюанси можуть сприяти привнесенню удачи до нашої квартири / будинку / котеджу в наступаючому році. Покровитель року свині надає перевагу жовтому, зеленому та  коричневому кольору, а також їх відтінкам. Інтер’єр можна прикрасити глиняними глечиками, виробами з дерева, композиціями з гілок ялини чи сосни з гронами горобини або калини.

Особливої вітонченості додають свічки різних розмірів и кольорів. А таїнство чарівного лісу створюють боби, каштани або жолуді.

Можливо, саме ці предмети викличуть особливу прихильність земляної свині до мешканців будинку і до нього самого. Але однозначно, що прикрасити свій куточок можна тільки після наведення в ньому повного порядку. Саме тому  прибирання в будинку стає першим етапом підготовки до Нового року. Однак, передноворічна метушня, підведення підсумків року на роботі, закриття річних проектів, екзаменаційне нервування або можлива зимова застуда встають на шляху і можуть не дозволити виділити час на це. В такий момент доречним стає можливість замовити прибирання квартири. Дуже важливо доручити це завдання саме професіоналам.

Наша клінінгова служба зможе надати різноманітний перелік послуг. Генеральне прибирання, детальний клінінг або хімчистка меблів підготують квартиру / будинок / котедж до зустрічі Нового року, а після – приберуть всі наслідки свята. Дозвольте собі з нашою допомогою увійти в Новий рік абсолютно підготовленими.

Рекомендовані поради

Як прибрати в сауні

Чистий дім
Безперечно, сьогодні сауна є багатофункціональною процедурою: вона дозволяє розслабитися м'язовому корсету і нервовій системі, прогріти кожну ділянку тіла, відпарити і...