Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як швидко прибрати квартиру після вечірки

Чистий дім

Прекрасний метод розслабитися, перезавантажитися, поспілкуватися з друзями – це весела вечірка.  Однак, якщо вона проходить у Вашій квартирі / будинку / котеджі після неї виникає необхідність в генеральному прибиранні.

Якщо Ви скористалися послугами агентства з клінінгу, то Ви в цілковитій безпеці і можете ні про що не турбуватися.  Якщо ж Ви проводите прибирання самостійно, наша клінінгова компанія підкаже, як це зробити швидко і легко:

    1. Перший крок – це запастися великими, міцними мішками для сміття. Зібрати в них все: залишки їжі з тарілок, недопалки, порожні пляшки, зім’яті серветки, одноразовий посуд, фантики і все те, що вже відслужило свою службу.
    2. Зібрати зі столів, полиць, підвіконь та інших поверхонь весь брудний посуд і вимити його, розмістивши потім по своїх місцях.

  1. Витріть начисто м’якою, вологою ганчіркою всі поверхні столів, тумбочок, табуретів, телевізора, підвіконь.  Якщо плями не витираються ганчіркою, додайте миючий засіб.
  2. Пропилососьте м’які меблі, килимові покриття, підлогу.
  3. Вимийте підлогу.
  4. Ретельно провітріть приміщення.

Насправді прибирання після вечірки – це полегшений варіант генерального прибирання.  Під час нього не потрібно мити радіатори батарей, люстри, вікна, прати штори.  Сміття і забруднення явно помітні і їх потрібно просто прибрати.  Однак, Ви можете по телефону замовити послугу нашої клінінгової компанії і розраховувати на приділення увагу кожному предмету в будинку.

Рекомендовані поради

Як прибрати в сауні

Чистий дім
Безперечно, сьогодні сауна є багатофункціональною процедурою: вона дозволяє розслабитися м'язовому корсету і нервовій системі, прогріти кожну ділянку тіла, відпарити і...