Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Особливості зимового прибирання квартири

Чистий дім

Прибирання квартири / будинку / котеджу проводиться кожної господинею з різною періодичністю, послідовністю і обсягом. Однак, існують моменти, які, не змовляючись, багато хто робить практично однаково. Одним з них є вибивання килимів на свіжому снігу.

Цей вид абсолютно сухого очищення може сміливо змагатися з професійною хімчисткою. Іноді, здається, що цей моціон настільки ж важливий взимку для дорослих, як катання на санках або ковзанах для дітей. Наша клінінгова компанія вирішила розглянути цей вид зимового прибирання детальніше:

  1. Очищення килимів на снігу є абсолютним еко-прибиранням, під час якого не передбачається використання жодного хімічного засобу.
  2. Найпростіший метод проведення прибирання, не потребує ніяких коштів, крім віника.
  3. Одночасно проводиться чистка, провітрювання та дезінфекція килима. Ніякі мікроби не витримають перебування на морозі, в снігу.

Єдина рекомендація: сухий день і пухнастий сніг, який можна легко нанести на килим і так же швидко прибрати з нього, щоб він не танув і намочував покриття.

Рекомендовані поради

Як прибрати в сауні

Чистий дім
Безперечно, сьогодні сауна є багатофункціональною процедурою: вона дозволяє розслабитися м'язовому корсету і нервовій системі, прогріти кожну ділянку тіла, відпарити і...