Оформлення замовлення

Заповніть форму, ми вам зателефонуємо

Деталі замовлення

Контактна інформаціяКомпанія CFservice дякує Вам за довіру.

Ваше замовлення прийняте в роботу, найближчим часом менеджер зв’яжеться з Вами.

Деталі замовлення Ви можете подивитися в особистому кабінеті або на пошті.

Компанія Cfservice дякує Вам за довіру.
Ми зв’яжемося з Вами якомога швидше.

Як зберегти зелений газон зимою

Догляд за рослинами

Смарагдовий газон з коротко стриженої травички, однакової висоти зачаровує своєю зеленою життєствердною простотою і одночасно, вже декілька століть, як є символом розкоші.  Кожен господар прагне оточити свій будинок саме цим елементом затишку і природної краси.

Але, щоб газон виглядав доглянутим, не достатньо лише засіяти землю насінням трави.

Необхідно докласти чимало зусиль.  Крім щоденного поливу, своєчасної стрижки і регулярного удобрення в весняно-літній сезон, потрібно подбати про те, щоб газон успішно пережив зиму і продовжував радувати око. Іншими словами, з настанням осені, потрібно підготувати газон до зими.  Наша клінінгова компанія ділиться кількома важливими порадами:

    1. Газон і восени має потребу в регулярному поливі, стрижці і добриві аж до перших заморозків. Але необхідно внести деякі сезонні зміни в ці заходи в зв’язку зі зміною погоди.
    2. Добриво. Восени потрібно змінити азотні добрива на калійні з фосфором.
    3. Прогалини, що утворилися потрібно щільно покрити перегноєм, змішаним з піском.

  1. Має сенс вилами «проколоти» газон в декількох місцях. Ці отвори послужать тому, що під час осінніх злив надлишки води можуть вільно йти до коріння.
  2. Стрижка.  Скошувати траву восени потрібно рідше, ніж влітку, тому що  восени сповільнюється її зростання.  Доцільно утримувати висоту рослин на позначці 5 – 8 см. В разі заморозків довші стебла поляжуть, і наступної весни будуть перешкоджати сходам. Необхідно уважно стежити за прогнозом погоди, щоб не вийшло підстригти газон і оголити коріння перед заморозками.
  3. Полив. Поливати газон восени потрібно щотижня.  І то – в разі сухої погоди.  Грунт на газоні восени не повинен бути надмірно вологим.

Клінінгова компанія пропонує послуги: прибирання, хімчистка шкіряних меблів, прибирання після ремонту, дезінсекція, боротьба з комахами.

 

Рекомендовані поради

Як зберегти свіжість квітів

Догляд за рослинами
Важко зустріти жінку, яка не любить квітів.  І якщо букет зберігає свою свіжість довгий час, то часто ми чуємо, що...